ASTRA SEDAN İNSİGNİA TARZI YOL BİLGİSAYARI

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA SEDAN İNSİGNİA TARZI YOL BİLGİSAYARI

mert merhaba,
img tagleri arasina mi koydun fotograflari :) dusundum ama denememistim, sadece linkleri paste ettim :)

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu bahaneyle ayni fotoyu ortalama yakit tuketimi basliklarindan birine koyabilirim. :) arabayi aldigimdan beri butun tuketim ortada :)))

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracınız cosmo mu sport mu?ben servise bu fotoları gösterecem de ona göre göstereyim.ayrıca fotolar için teşekkürler

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracim cosmo navi600 lu. 21 aralik 2012 turkiye girisli, ben ocak sonunda satin aldim.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Devrim link' Alıntı:
aracim cosmo navi600 lu. 21 aralik 2012 turkiye girisli, ben ocak sonunda satin aldim.
teşekkürler :)

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Devrim link' Alıntı:

"Naılsa kıyamet kopacak, şu 3'lü ekranı gönderelim de sevinsin elemanlar" şeklinde bir düşüncenin tezahürü olarak türkiye'ye girmiş olabilir araç.  general_hehe

şaka bi yana fotoğraflar için teşekkürler. şimdi merak ettiğim "bilgi ekranı yazılımı araç şasisine göre gönderilir, her yazılımın karşısında şu şu kodlu araçlara uyar ibaresi vardır" 'a göre sedan'ların hepsine uyması lazım bu yazılımın. Kısacası bu yazılımın Kodunu öğrenebilirsek servislerden kendi aracımıza yükletebiliriz. Burda Devrim arkadaşımıza biraz iş düşüyor. Gidip bizim  için Bilgi ekran yazılım kodunu öğrenmesi lazım.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ekran gerçekten çok güzel hblere de olur mu acaba! servısle görüsen olursa gelısmelerden bızı de haberdar etsın lutfen.

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir de şunu merak ediyorum. Sadece bu 2 ekran mı var? Başka veriler de var mı? En önemli olmasını istediğim ise toplam tüketilen yakıt miktarı (Litre olarak) Artı olarak Hız büyük fontla gösterilebiliyor mu? yani sadece hızın gösterilebildiği ekran da var mı? Kısacası Tüm menüyü ayrıntılı olarak gösterebilir misiniz?

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O değil de şu orjinal navigasyon içimde nasıl ukte kaldı arkadaş.O ne güzel bir arayüzdür öyle. Bizim orta konsolda da sanki tetris oynanıyormuş gibi görüntü var. Standart koy işte tüm araçlara. Nedir yani şunun maliyeti. Her modele navigasyon koymana gerek yok. Ama her modele renkli ekran koyabilirsin. O kırmızı arka planın arasına turuncu-sarı karışımı yazı fontu nedir allahaşkına? yıl olmuş 2013 graphic info display nedir ya? cgi nedir? tft bile tarih olacak yakında