Astra klasik dizel 90 hp

cucusirin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Temmuz ayında opel astra klasiğin dizelini tekrardan piyasaya sürmüş. bu araç bilindiği üzere 1.3 yokuşlarda yığılma sorunu hakkında bilgisi olan var mı? Ayrıca bu araç hakkında bilgisi veya deneyimi olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim...

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yokuşta yığılacağını sanmıyorum.Ben daha önce aynı motorlu (1.3 dizel 90hp) corsa d kullanıyordum astra da vites düşürdüğüm yerde sorunsuz 5ten 6ya alıyordum :) sadece ilk kalkışta ve 2bin devir altında yığılma olur :)

cucusirin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 CDI easytronik

2011 Astra klasik cdi easytronik 24.000 km.de sizce ne eder? Bir serviste 39.500 fiyat çekmişler. Sizce ederi nedir?

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Temmuz ayında opel astra klasiğin dizelini tekrardan piyasaya sürmüş. bu araç bilindiği üzere 1.3 yokuşlarda yığılma sorunu hakkında bilgisi olan var mı? Ayrıca bu araç hakkında bilgisi veya deneyimi olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim...

ben 6 yıl kullandım. powerbox taktınızmı tadından yenmez. ilk 2000 devirden sonra kimse tutamaz. hem sağlam hemde tutumlu motor. ben satarken 190 binde idi ve motor kapağına hiç tornavida değmemişti. düzlükte 200 yokuşaşağı direk 220 görüyordu. yol tutuşu ve konfor anlamında da çok iyi idi.

cyber34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben şu an kullanıyorum 135000 km de motor sorunu yaşamadım 190-200 düz yolda görüyor ara hızlanmaları ve yığılmaları önlemek için chiptuning(yazılım) yaptırdım.2000 devirde turbo sürekli devrede tutuldumu gayet seri ve koltuğa yapıştırıyor tavsiye ederim

onur0628

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben şu an kullanıyorum 135000 km de motor sorunu yaşamadım 190-200 düz yolda görüyor ara hızlanmaları ve yığılmaları önlemek için chiptuning(yazılım) yaptırdım.2000 devirde turbo sürekli devrede tutuldumu gayet seri ve koltuğa yapıştırıyor tavsiye ederim
selam bu cip tunik sonradan motora falan zarar veriyormu bide yeni bir yasa çıkacak diye duydum emisyon değerlerine göre vergilendirilecek diye o zaman fazla vergi vermiyelim

E

EMRE

Bilgi Girilmemiş
merhaba bende de opel astra 2008 90hp dizel aracım var. cip tunik işlemini bende bir ara düşünmüştüm. fakat o durumda oynadıkları şey motorun belli zaman aralıklarında aldığı mazot miktarını değiştiriyorlar ve bu durumda daha fazla patlama meydana getiriyor. kullanan arkadaşlarda yazmışlar gördüm fakat bana sorarsan ben arabayı yıpratacağını düşünüyorum çünkü o pistonlarda belli mukavemet değerlerine göre profesyonel ekip tarafından hazırlanıyo yazılımı. ama ben arabamı fazla uzun süreli kullanmayı düşünmüyorum belli bi süre sonra satarım diye düşünüyorsan oda senin bileceğin bi konu;)

onur0628

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba bende de opel astra 2008 90hp dizel aracım var. cip tunik işlemini bende bir ara düşünmüştüm. fakat o durumda oynadıkları şey motorun belli zaman aralıklarında aldığı mazot miktarını değiştiriyorlar ve bu durumda daha fazla patlama meydana getiriyor. kullanan arkadaşlarda yazmışlar gördüm fakat bana sorarsan ben arabayı yıpratacağını düşünüyorum çünkü o pistonlarda belli mukavemet değerlerine göre profesyonel ekip tarafından hazırlanıyo yazılımı. ama ben arabamı fazla uzun süreli kullanmayı düşünmüyorum belli bi süre sonra satarım diye düşünüyorsan oda senin bileceğin bi konu;)
yardımcı olduğun için teşekkür ederim ben arabayı 0 aldım ve 10 15 sene binerim diye düşünüyorum bende bu konuda sizinle aynı fikirdeyim arabamı yıpratmak istemiyorum