Astra K uzaktan kapanır açılır ayna

ugurozclk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar yeni Opel astra excellence almış bulunmaktayım. İlk aracı görmeye gittiğimde uzaktan kapılar açıldığında aynalarında açıldığını zannediyordum ama öyle değilmiş:( bunu yaptırabileceğimiz bir yer mevcut mudur?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Astra K uzaktan kapanır açılır ayna

Modul var ama saglikli degil.
Tavsiye etmem.

ozgur6042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ugurozclk' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar yeni Opel astra excellence almış bulunmaktayım. İlk aracı görmeye gittiğimde uzaktan kapılar açıldığında aynalarında açıldığını zannediyordum ama öyle değilmiş:( bunu yaptırabileceğimiz bir yer mevcut mudur?

Ben de aracimi aldigimda bu konuda hayal kirikligina ugramistim.bu ozelligin bu kalitedeki araclarda standart olmasi lazim.aksi taktirde benim gibi her araba parkettigimizde sol aynayi kapatmak , binmeden once de acmak zorunda kaliyoruz.

ugurozclk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozgur6042' Alıntı:
ugurozclk' Alıntı:

Ben de aracimi aldigimda bu konuda hayal kirikligina ugramistim.bu ozelligin bu kalitedeki araclarda standart olmasi lazim.aksi taktirde benim gibi her araba parkettigimizde sol aynayi kapatmak , binmeden once de acmak zorunda kaliyoruz.

Çok haklısınız, ben bir de yukarıda da ifade ettiğim üzere arabayı görmeye gittiğimde öyle Zannetmiştim, o yüzden bu kadar dolu araçta insan bekliyor...

ozgur6042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

youtube de aynalara motor takılarak uygulamalar yapılmış ama ne derece memnunlar ve araç elektrik aksamına bir zararı var mı bilemiyorum.ilk zamanlar ben de sizin gibi baya kafama takmıştım.insan en azından aynaların altına sinyal lambası koyar diye düşünüyordum :) gitgide gözünüz alışıyor ama ;)

ugurozclk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende sizin gibi orijinalliğin bozulmaması yönünde düşünüyorum:) artık mecbur alışacağız [emoji5]

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın

ugurozclk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emrah64' Alıntı:
Hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın

Çok teşekkür ederim:) eğer İstanbul olarak toplanırsak katılmaktan şeref duyarım

sting1981

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demek ki yeni kasaya da kumandadan açılıp kapanma koymamışlar. Ben de cosmo araç alınca ilk başlarda kumandayla açılıp kapanma olmamasını çok yadırgamıştım ama artık alıştım. Gerek duyduğum zamanlarda arabadan inerken ayna ayar düğmesini aşağıya çekiyorum, katlanıyor. Çok da üzerinde durmayın, alışıyorsunuz. Asıl camların açık kalması daha kötü. Kumandanın kapatma tuşunu basılı tutunca kapanıyor ama ben önceki aracıma toplam maliyeti 5 tl olan röleli bir modül bağlamıştım (2000 astra g) kumandadan kapıları kilitleyince (ikinci kilitlemede) ne kadar açık çam varsa kapanıyordu. Asıl bu daha değerli bir özellik bence..

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

ugurozclk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sting1981' Alıntı:
Demek ki yeni kasaya da kumandadan açılıp kapanma koymamışlar. Ben de cosmo araç alınca ilk başlarda kumandayla açılıp kapanma olmamasını çok yadırgamıştım ama artık alıştım. Gerek duyduğum zamanlarda arabadan inerken ayna ayar düğmesini aşağıya çekiyorum, katlanıyor. Çok da üzerinde durmayın, alışıyorsunuz. Asıl camların açık kalması daha kötü. Kumandanın kapatma tuşunu basılı tutunca kapanıyor ama ben önceki aracıma toplam maliyeti 5 tl olan röleli bir modül bağlamıştım (2000 astra g) kumandadan kapıları kilitleyince (ikinci kilitlemede) ne kadar açık çam varsa kapanıyordu. Asıl bu daha değerli bir özellik bence..

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Sizde haklısınız alışacağız :)