Astra K Bagaj

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sedanda kumandadan açılıp Hb te açılmaması aslında tuhaf olmuş...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: Entigin

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Grandland x e baktım hafta sonu bayide. Onda otomatik bagaj kapağı var. Tamponun altına ayağını uzatıyorsun, kendisi açılıyor, kapaktaki düğmeye basıyorsun kendisi kapanıyor. @Hasip bey, şimdi bizim bagaj kapakları, grandland x in kapağından daha mı ağır? Hiç sanmıyorum, olay bunlarla değil de maliyetle ilgili fazlasıyla. Sonra da araç segmentiyle ilgili. Biraz da markanın bakış açısı var.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Grandland x modeli malum suv olarak geçiyor ve bu ozellik SUV ve bu tip araçlarda özellik olarak satıyorlar. Ancak hb araclarda boyle ozellik görmedim ben. Bu tarz özel uygulamalar ile yapiliyor. Tabi en önemli konu söylediğiniz gibi maliyettir hocam.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Açıkçası sadece bagajı açsa yeterliydi benim için..Yani öyle yukarı kadar kaldırmasına gerek yoktu..Anahtardan kilidi açsında,ben yukarı kaldırırım :)...Fiat puntolarda vardı mesela..Bu yüzden Çokta maliyeti olduğunu düşünmüyorum...

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle Cemil bey, müteahhit malzemeden çalmış bazı konularda.(Astra K larda ağırlığı ve maliyeti azaltmak için güvenlik için konulan çelik barları kaldırmaları gibi) Astra J Sedan da bile uzaktan kumanda ile bagajı açılıyor ve yukarı kaldırılıyor. Güzel bir özellik.