astra J teknik özellikleri

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni astranın teknik verilerini içeren broşür elime geçti. sitede aradım ama daha önce paylaşılmamış sanırım. taradım, ekliyorum. buyrun...

Ekli dosyalar

• astra_J_teknik_ozellikler_1.jpg
    astra_J_teknik_ozellikler_1.jpg
    85.2 KB · Görüntüleme: 233
  • astra_J_teknik_ozellikler_2.jpg
    astra_J_teknik_ozellikler_2.jpg
    85.7 KB · Görüntüleme: 122
  • astra_J_teknik_ozellikler_3.jpg
    astra_J_teknik_ozellikler_3.jpg
    90.2 KB · Görüntüleme: 101

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler sağlam bir paylaşım :) yeni opel astra j pahalı diyenler bence bir göz gezdirmeli :)

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler sağlam bir paylaşım :) yeni opel astra j pahalı diyenler bence bir göz gezdirmeli :)

aynen. ben de pahalı diyordum araca ama standart donanımı görünce fiyatını hakettiğini farkettim. astranın kalitesinin f>g>h şeklinde düştüğünü söylerler genellikle. ancak bu J sıralamayı alt üst etmiş, oturmuş en tepeye :D

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
9 Farklı Aydınlatma modu ile 17inçten başlayan jantları yeter :) gerçekten harika bir tasarım. biraz geç piyasaya sürdüler 2010un otomobili seçilebilirdi çok rahat

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizeli geldi mi astra j'nin? Şehir dışı ortalama yakıt tüketimi 3.6 yazıyor bence süper ötesi bir performans. ayrıca donanımlar da hiç boş değil, aksine başlangıç modeli bile orta sınıf.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
donanım anlamında çok yüklü. söylenecek söz yok...

anlamadığım hususlardan biri 1,3lt 95hp den başka dizel seçeneği neden yok? 1,6cdti lafları fln dönüyordu ama...

bir diğer husus ise benzinli motor performansları. 115hp lik A16XER motorun 5 ileri ve 6ileri şanzuman seçenekleri var. 6 ileri vites, daha ufak vites aralıkları, daha düşük yakıt sarfiyatı anlamına gelmeli bence. ancak katalog değerlerinde 6ileri nin sarfiyatı daha yüksek.

ayrıca motorlara şöyle bakarsak;
1,6 115hp 155nm tork
1,4T 140hp 200nm tork
1,6T 180hp 230nm tork
1,6T 115hp 230nm tork

en yüksek yakıt tüketimi son motor seçeneğinde. hem güçten kaybımız var hem yakıt artıyor. açıklaması ne acaba? sıkıştırma oranının daha düşük olması mı?

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben reis'te sormuştum ankara'da mayıs haziran gibi gelir demişlerdi.

nisanda kesin opel odakta satışa sunulcak biliyorum. aracım ordan aldım 2 ay önce konu açıldığında sormuştum dizel versiyonunu.