Astra J Resmi Fiyat Listesi (opelin Resmi Sitesinden)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alioglua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Resmi Fiyat Listesi (opelin Resmi Sitesinden)

bugün Arkas otomativ'i aradım, 1.3 sport + stil paketi 54200 lira olarak söyledi,
Fiyat yüksek geldi sanki biraz,

Bir de temmuzdan sonra zam geleceğini söylediler

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alioglua link' Alıntı:
bugün Arkas otomativ'i aradım, 1.3 sport + stil paketi 54200 lira olarak söyledi,
Fiyat yüksek geldi sanki biraz,

Bir de temmuzdan sonra zam geleceğini söylediler

1000 lira kadar yüksek bence fiyat. Her ay gelecek ay zam geleceği söylenir. Geledebilir gelmeyedebilir. Benim bildiğim kadarıyla bayi fiyatlarda indirim kaldırım olana kadar önceden bilemiyor. Opel Türkiye fiyat ayarlaması yapınca onlar da o zaman öğreniyor. Zam gelecek dedikleri ay indirim bile olduğu çok oldu. Onlar sizi hemen alıcı yapmak için gelecek ay zam var diyorlar.

volkanix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet fiyatlar aşağı inmiş
bence bu araba alınacaksa tam zamanı
daha bu kadar inmez bu araçlar tahminim
kampanya fiyatlarından da pazarlık yaptınız mı harika bir indirim kazanabilirsiniz bence
2 ay bekleseymişim enjoy yerine sport model alabilirmişim :)
olsun yine de harika bir araba
Allah nazarlardan saklasın böyle her yönden memnun eden değerli bir arabam olduğu için çok şükür

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fiyatlar konusunda tekrar artcak söylentileri var. ne kadar doğru bilmiyorum ama tam araç alma dönemi sanırım ya da sonbahar'ın son aylarında da bayiler ellerindeki araçları satmak isteyeceklerinden güzel bi fırsat olabilir.

alioglua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo dizel için 56300 fiyat aldım ama ne sunroof ne navigasyon var araçta, sanki onların tadı bir başkaymış gibi geliyor insana, belki de bu kadar yüksek meblağlı bir arabada bunların da olmasını gönül istiyor olabilir "kendi adıma",

ben de sedan astralar çıkınca ki yanlış bilmiyorsam sonbahardan sonra çıkacak, hb astraların fiyatları biraz daha düşeceğini düşünüyorum,
çünkü insignia ve astra sedan ı çok yakın fiyatlara vermeyeceklerini düşünüyorum, aynı şekilde hb ile sedan astrayı da aynı fiyata vermeyeceklerdir,

iki seçenek kalıyor geriye,

1- sedan astra şu anki hb fiyatlarından biraz yüksek olacak, onun akabinde de 4-5 bin az fiyatına da hb astraları satacaklar,
2- geniş açılı bir zam yapıp hb lerin fiyatlarını aynı tutup sedanları onlardan 4-5 bin yukarı satıp insignialara da bir o kadar zam yapmak olacaktır.

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.3 sport için geçen ay 52.000 diyorlardı bugün 51.000 fiyat aldım stil paket ilaveside +1500 balkan istanbul telefondan aldığım fiyatlar baya uygun aslında bu aralar.. :)

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:
1.3 sport için geçen ay 52.000 diyorlardı bugün 51.000 fiyat aldım stil paket ilaveside +1500 balkan istanbul telefondan aldığım fiyatlar baya uygun aslında bu aralar.. :)

Benim araştırmalarım sonucu Balkan Türkiye'de en dip fiyatla araç veren bayi. Ben Mayıs ayında 51500 dizel Sport aldım oradan. Alabildiğim en yakın fiyat 51750  idi başka bayide. Biraz saç baş yoldurturlar ama en iyi fiyat bildiğim kadarıyla bu bayide.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İsim vermiyorum ama en dip fiyat veren bayiler birçok hediye vs. kısıyor ve araçta sonradan problemler bu tür bayilerde daha çok
çıkabilir kanısındayım. Aracın sonradan boyalı çıkması, küçük hasarlar vs. aklıma bazı problemler geliyor.
Elbetteki en düşük verilen bayi tercih edilmelidir ama ben aracımı alırken en güvendiğim bayiden aldım açıkçası
Küçük bir detay, öneriyi dikkate alıp almamak size kalmış tabi. Bunları tamamen ön sezi ve izlenim ile yazdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...