Astra J Resmi Fiyat Listesi (opelin Resmi Sitesinden)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Resmi Fiyat Listesi (opelin Resmi Sitesinden)

tomreader2010 link' Alıntı:
arkadaşlar 40 000 liste fiyatlı edition için çeşitli şehirlerden telefon ile fiyat aldım en uygun fiyat 39 500 Mtv sigorta plaka masraflarıı dahil sizce fiyat nasıl yarın almayı düşünüyorum
http://dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=354695

artı pazarlıkla daha uygun fiyata gelebilir..bir düşünün derim

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2011 Haziran ayının 30'u itibariyle 288 araç satılmıştı sadece tek bir opel bayisinden. Şu anda 1770 rakamı oldukça düşük bir rakam. Zaten liste fiyatlarına kafadan 3000 TL civarı kampanyalı fiyat koymuşlar. Şu sıralar sanırım geçen yılın fiyatlarıyla araç alınabilir gibi.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

renault vw ford fiat en çok kullanılan filo araçları aslında genel olarak bir düşüş var ama ticari ve filo olarak alınıp kullanılan binek araçlarıyla yukarlarda kalıyorlar zaten her zaman üst sıradalar türkiyede ama genel olarak ciddi bir düşüş var satışlarda

ErnesTo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga CESUR link' Alıntı:
bence pahalı kardeşim.3000 daha koy üstüne 42.500 e enjoy plus al en azından donanımlı bi araca bin

42.500 e enjoy plus veren bayi var mı, varsa düşünebilirim bende. Bugün Adana'da bayiye sordum 45e kadar indirdi sadece, telefonla şehirlerden fiyat alıncada fazla indirim yapmazlar gibime geliyor bu konularda tecrübeli arkadaşlar ne der.

ssabanci09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enjoy u bilmem ama dizel sportu telefonla direk 52000 e indiler.demekki telefonla bu kadar inebiliyorlarsa satışlarda sıkıntılı bence.Ben tahminimce indirim daha olacak gibi.Bakalım zamanla göreceğiz bende beklemedeyim o yüzden.

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

ssabanci09 link' Alıntı:
enjoy u bilmem ama dizel sportu telefonla direk 52000 e indiler.demekki telefonla bu kadar inebiliyorlarsa satışlarda sıkıntılı bence.Ben tahminimce indirim daha olacak gibi.Bakalım zamanla göreceğiz bende beklemedeyim o yüzden.

greatt aynen bende beklemedeyim

ppstr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba, ben 2 hafta önce 1.4T cosmo yu 54400 e aldım. Başka bir bayiden 54250 fiyat almıştım ama beyaz renk için bu bayiden aldım. Muhtemelen biraz pahalıya aldım, 54000 e kadar inerler diye düşünüyorum. 31 aralıkta 53500 e bırakıyorlardı aynı arabayı. Orjinal navigasyon istiyordum ancak 1 ay daha beklememek için almadım. Arkadaşlara önerim bayilerin 2-3 ay beklersiniz sözlerine inanmasınlar, istedikleri aracı beklesinler.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ppstr link' Alıntı:
Merhaba, ben 2 hafta önce 1.4T cosmo yu 54400 e aldım. Başka bir bayiden 54250 fiyat almıştım ama beyaz renk için bu bayiden aldım. Muhtemelen biraz pahalıya aldım, 54000 e kadar inerler diye düşünüyorum. 31 aralıkta 53500 e bırakıyorlardı aynı arabayı. Orjinal navigasyon istiyordum ancak 1 ay daha beklememek için almadım. Arkadaşlara önerim bayilerin 2-3 ay beklersiniz sözlerine inanmasınlar, istedikleri aracı beklesinler.

Aramıza hoşgeldiniz. Kendinizi tanıtabilir misiniz?

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=2.870

ppstr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba, Ankara'da yaşıyorum. Önceki arabamı müşteri bulunca erkenden satınca 2 aylık arabasızlık canıma tak etti, doğru dürüst bayi bile gezmeden 2 bayiye uğrayıp aldım arabayı:) NECVOX navigasyon taktırmayı düşünüyorum ekstradan ama hiç görmediğim için biraz kurcalamadan taktırmak istemiyorum. CD400

ppstr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CD400 ün direksiyondansesli kontrol gibi çok kullanışlı özellikleri var, bunlar NECVOX ta var mı görmek isterim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...