Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

KRH77 link' Alıntı:
Bende dun taktim gercekten cok guzel oldu hatta plaka aydinlatmalarini degistirirken gunduzleride turuncuya cevirdim gercekten cok farkli oldu resimlerini paylasiyorum  okkk  thnxx

[img=400x600]http://imageshack.us/a/img23/6885/photo1by.png[/img]

[img=450x600]http://imageshack.us/a/img843/2689/photo6trv.jpg[/img]
Senin kadar ben de sevindim.ևok şık olmuş ya gerçekten.Arabanın arkası da aklanmış. :D :D :D

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

Ankarada bu uygulamalari yapan varmi? Varsa nolur bana bir yardimci olsun ya:)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ouzhn06 link' Alıntı:
Ankarada bu uygulamalari yapan varmi? Varsa nolur bana bir yardimci olsun ya:)
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-opel-astra-j-insignia-beyaz-led-plaka-lambasi-aydinlatma-seti-127990831/detay
Bu ilandaki ürünü güvenerek alabilirsin.Ben de buradan aldım.Sonra da sanayiye,bir oto elektrikçiye git.Arka tamponun olduğu yerde arka plaka aydınlatması sistemine 5 dakikada bağlasınlar.Direnci olduğu için arıza lambası yani"plaka ampulü patlak" uyarısı da almazsın.Sorunsuz bir ürün.

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

sanalbiri link' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-opel-astra-j-insignia-beyaz-led-plaka-lambasi-aydinlatma-seti-127990831/detay
Bu ilandaki ürünü güvenerek alabilirsin.Ben de buradan aldım.Sonra da sanayiye,bir oto elektrikçiye git.Arka tamponun olduğu yerde arka plaka aydınlatması sistemine 5 dakikada bağlasınlar.Direnci olduğu için arıza lambası yani"plaka ampulü patlak" uyarısı da almazsın.Sorunsuz bir ürün.
onu hallettim abi arabayı ilk aldigimda. O ic aydinlatmalari sokmeye cesaret edemiyorum:)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ouzhn06 link' Alıntı:
onu hallettim abi arabayı ilk aldigimda. O ic aydinlatmalari sokmeye cesaret edemiyorum:)
Aslında zor değil.İnan ben de buradaki Mert'in koyduğu resimli anlatımlarla dikkat ederek yaptım.İç aydınlatma ledlerini aldıktan sonra eli bu işlere yatkın bir arkadaşın dahi yapabilir.İllaki dersen,oto elektrikçiye marş marş.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

ouzhn06 link' Alıntı:

Aydınlatma kapaklarının ve kenar çerçevelerinin kırılgan bir yapısı yok. Kırmak yada zarar vermek için baya uğraşmanız gerek.  :)
Ben en azından 7-8 kere kendim açtım ve kapattım. Hiçbir sıkıntı da yaşamadım.  :)
Gönül rahatlığıyla ilk mesajda paylaştığım fotoğraflara bakarak montajı halledebilirsiniz.  :)
Boşu boşuna kendinizin rahatlıkla halledebileceği bir iş için para harcamayın derim.   general_Shame_on_you

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mert makyaj aynası aydınlatmalarını beyaz yapamadın ya sapsarı sırıttı kaldı yani. :) Allahtan gizli kapaklı bir yerde.Yoksa elimden,dilimden,klavyemden kurtulamazdın... 31agryyy çekiççç  :) :) :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Mert makyaj aynası aydınlatmalarını beyaz yapamadın ya sapsarı sırıttı kaldı yani. :) Allahtan gizli kapaklı bir yerde.Yoksa elimden,dilimden,klavyemden kurtulamazdın... 31agryyy çekiççç  :) :) :)

Osman abi ben onları da beyaz yaptım ama biraz güçlü ışık veriyor.  005hihih
Hava karardıktan sonra aynayı açma gafleti gösteren tüm arkadaşlarım 1-2 dakikalık geçici körlük yaşıyor.  011zaa
O yüzden foruma ve forum üyelerine zarar vermemek adına o kısmı paylaşmadım.  general__p

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Aslında zor değil.İnan ben de buradaki Mert'in koyduğu resimli anlatımlarla dikkat ederek yaptım.İç aydınlatma ledlerini aldıktan sonra eli bu işlere yatkın bir arkadaşın dahi yapabilir.İllaki dersen,oto elektrikçiye marş marş.
OSMAN led ci oldun yaa laaa.
Sorma Sirasi bende ariza verirmi 011zaa 011zaa
Torpidoyuda degistir elin deymisken

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
OSMAN led ci oldun yaa laaa.
Sorma Sirasi bende ariza verirmi 011zaa 011zaa
Torpidoyuda degistir elin deymisken
Ekranda "lütfen torpidoyu değiştirin" şeklinde bir arıza henüz çıkmadı. general_HAHA general_HAHA general_HAHA Şaka bir yana gerçekten dediğin gibi ledkolik oldum ben.Hatta eve mutfağa banko üstündeki dolapların alt kısmına aşağıda linkini verdiğim üründen aldım.Çin'den 20 günde falan geldi.Hatta daha sonra 3 tane daha beğenenler için de getirttim. :)
http://www.aliexpress.com/item/Waterproof-5050-RGB-Led-Strip-Flexible-Light-60led-m-5M-300-LED-SMD-DC-12V-IR/602778609.html