Astra J Plaka Ampül

Entegre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@Nobran ;

Muzaffer abi cevap için teşekkürler.
Senin verdiğin aliexpress linkindeki ürünü takmak güvenli diyosun yani?
Ama gövde şeffaf renk. Koyu renkli araçlarda nasıl durur acaba? Sırıtır mı? Bizim arabalarda o ampul kasası siyah çünkü.

Ayrıca hem yakından çekilmiş hem de uzaktan çekilmiş fotoğrafı bekliyoruz :)

• Beğen
Tepkiler: Nobran

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Screenshot_20181225-221432_Gallery.jpg

Böyle duruyor araçta, şeffaf olması problem değil eğilip bakmadıkça görünen bir yerde değil 😊

MUSTAFA AYDIN1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

smhcn

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kolay gelsin araba çalışırken aydınlatma arızası vermiyormu?
hocam ben daha takmadim plakaliga ampul su an arastiriyorum ne alacagimi.

smhcn

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
TRY 36.01 44%OFF | 2 adet/takım LED Araba plaka numarası aydınlatma ışıkları lamba ampulü Vauxhall için Opel Corsa C D Astra H J Vectra M8617
https://s.click.aliexpress.com/e/cTxUPRtf

Link gözüküyor mu bilmiyorum. Ben aracımda bunu kullanıyorum. Lambayı komple değiştirip bunu takıyorsunuz yuvasına. Bağlantı gene aynı, dirençlerde ısınma da yok çünkü soğutmalı dirençle geliyor ve arka tampon içinde ciddi hava sirkülasyonu var. Aydınlatması ayrıca güzel. N11 deki ürün gibi led+dirençler 1 2 dolara falan Türkiyeye geliyor hem o fiyat çok hem de dirençler soğutmasız olduğu için alev alabiliyor. Bizim ankarada bu amerikan parklar yüzünden çok araç yandı soğutmasız direnç yüzünden çünkü ucuz malzeme. Mekanikte en fazla montaj hatası olur onda da en kötü yatak sarar. Elektrik hatası yangın çıkarır elde avuçta ne varsa götürür dikkat etmek gerekir.
ariza lambasi yakmiyor degil mi ?

smhcn

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam elinize saglik fakat cok mu parlak ya da hafif gun isigi var ve yerler islak diye mi parliyor..
Şöyle söyleyeyim opellerin plaka lambalarında reflektör yok. O yüzden t10 sokete sahip ledlerden takarsanız şansınıza ledlerin bütün konumları aşağı baksa bile 3 5 ledden fazla led olmuyor (cree led hariç) bu plaka lambası da markaya özel dizayn edildiği için bütün ledlerin konumu aşağı plakaya doğru ve lambanın tamamına led döşeli. Haliyle parlak oluyor ve 6 yıla yakındır bu ledler takılı, bu parlaklıkta 10 dan fazla araç görmemişimdir diyebilirim. Ve arıza lambası yakmıyor doğrudur çünkü paket içeriğinde direnç var.

Entegre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35 tl verip n11.com'dan almıştım, 1 ay olmadan @Nobran 'a güvenip aliexpress'ten yenisini aldım. 70 tl'ye gelmiş oldum plaka ampulu ama olsun, sağlıklı olsun yeter ki

• Beğen
Tepkiler: Nobran