Astra J Navimaster Tanıtım Videoları

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Navimaster Tanıtım Videoları

kenangokhan link' Alıntı:
eski ekrandan kastınız 2 satır olan ekran mı, eğer o ise ve sökmüyorlarsa onun neyini kullanıyorlarki
valla gokhan sen ne anladıysan bende onu anladım bazı cıhazlarda ben oyle duydum o ekranı arka tarafa bır yerlere sıkıştırıyorlar bazı cıhazlarda ise yerınden sokuluyor ama yavuzun dedığınden ben bışey anlamadım

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi o iki satır ekran dediğm gibi sökülüyor ve bir kenara atılıyor. Oraya Navimaster kendi donanımını takıyor. Diğer markalarda bu farklı! Diğer donanımlar eski ekranın üzerine kendi donanımlarını monter ediyorlar.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yavus taktır artıkda paylas guzel bır vıdeo falan hemen vereyım sıparısı 700 tl ıcın bedava valla ucuralım su 2 satırlık ekranları

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emre ürün hala kargoda malum bugün tatil olunca alamadım :( yarın sabah işe gderken alacağım. Nasipse öğleden sonraya takılmış olur.. :)

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Emre ürün hala kargoda malum bugün tatil olunca alamadım :( yarın sabah işe gderken alacağım. Nasipse öğleden sonraya takılmış olur.. :)

Tamam dostum taktırınca inciğinden cinciğine kadar talan et gir cık her yerıne sonra guzel bır vıdeo ve verelım coskuyu

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:) tamamdır montaj esnasında hem foto hem de video çekerim

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orijinal navigasyon olan araçlara uyumlu mu bu cihaz bir tane takdırdım markası neydi hatırlamıyorum ama tuşlar karıştı.. 3 e bastım 6 bastı navı tusu ses artırma tusu falan oldu... bizde mecburen sökmek zorunda kaldık..

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

desmicare link' Alıntı:
orijinal navigasyon olan araçlara uyumlu mu bu cihaz bir tane takdırdım markası neydi hatırlamıyorum ama tuşlar karıştı.. 3 e bastım 6 bastı navı tusu ses artırma tusu falan oldu... bizde mecburen sökmek zorunda kaldık..
Sanki canbus tan tuş ayarları yapılmamış gibi. Taktirdiginiz cihazın markası neydi? Ve canbus varmiydi?

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Sanki canbus tan tuş ayarları yapılmamış gibi. Taktirdiginiz cihazın markası neydi? Ve canbus varmiydi?

Bana da Canbus gibi geldi. Bazı modellerde ana menüden de ayarlama ile tuş kombinasyonu yapılan markalar var onlardan da olabilir.

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Bana da Canbus gibi geldi. Bazı modellerde ana menüden de ayarlama ile tuş kombinasyonu yapılan markalar var onlardan da olabilir.

canbus nedir bilmiyorum ama montaj yapılan yerde taktırmıştım... daha sonra alınan yerde ki arkadaş arandı. orjınal cd500 olan modellerde uyumlu değil dendi ve cihaz iade edildi. zannedersem navimaster de cihaz sorup yazacağım birazdan arkadaşa markasını...