Astra J Navimaster Tanıtım Videoları

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Navimaster Tanıtım Videoları

Bu arada bana gönderilen dökümanlarda 4 sayfa olarak görünüyor. En net paket elimize geçince belli olacak. Paket içeriğini de paylaşayım!

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Bu arada bana gönderilen dökümanlarda 4 sayfa olarak görünüyor. En net paket elimize geçince belli olacak. Paket içeriğini de paylaşayım!
yavuz bu 3 syafa  4 sayfa muhabbetı ne ben anlamadım  3 olsa ne olur 4 olsa ne olur

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

CALİBRA BG link' Alıntı:
yavuz bu 3 syafa  4 sayfa muhabbetı ne ben anlamadım  3 olsa ne olur 4 olsa ne olur

şimdi 3 sayfa olursa arkadaki menüler sürekli ekranda kalıyor ve onunda önünde de araç bilgileri yeralıyor. 4. sayfa tamamen boş ve buraya Opel logosunu koyunca araç bilgileri menüsü üzerinde çok daha şık ve profesyonel duruyor. Cyclone menüsü bu konuda başarılı, orjinale yakın bir menüsü mevcut. Ama cihaz gelsin ben menüyü değiştirmeyi düşünüyorum. Grafiker arkadaşa güzel bir çizim yaptıracağım.

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun arkadaşlar bu konudaki uygulamalarınızı dört gözle bekliyorum. inşallah memnun kalırsınız.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Sabah işte çok yoğundum sipariş veremedim, öğleden sonra verdim ama kargo firmaları 14:00 sonrası gelmiyormuş. Perşembeye kaldı benim kargo. Cuma günü de ben taktırırım. Cihazdan 2 beklentim var. cd300'e göre daha iyi ses kalitesi, arka kamera kalitesi. Bunları verir umarım. Birde merak ettiğim bizim aldığımız cihazlar 4 sayfa yazılımlımı. Eski cihazlar 3 sayfaymış.

bir cd300 kullanıcısı olarak mavimasterın ses kalitesini bende çok merak ediyorum,ses kalitesi ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Montajdan sonra çok detaylı paylaşımlar yapacağım..

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Montajdan sonra çok detaylı paylaşımlar yapacağım..
montajdan sonra değıl oncesını de cekmeyı unutma resımlerını o arkadakı ekranı yerınde mı bırakıyorlar yoksa ordan sokup alıyorlarmı

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaki ekran yerinde kalmıyor. Cyclone Motevo Necvox larda eski ekran üzerine yeni donanım takılıyor. Ama navimaster tamamen kendi donanımını kullanıyor.

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eski ekrandan kastınız 2 satır olan ekran mı, eğer o ise ve sökmüyorlarsa onun neyini kullanıyorlarki