Astra J Lpg Montajı

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Lpg Montajı

merhaba, bende 1.6 115hp astra j sport aldım yaklaşık 3 ay önce ilk başlarda lpg taktırmasamda olur diyordum ama eşim işe gidip gelmeye başlayınca araçla yakıtda epey artmaya başladı haliyle şimdi yazda geldi tatile sağa sola çok gidilir ciddi ciddi düşünüyorum ama ne taktıracağıma karar veremiyorum brc, prins, landirenzo, lavato bu sistemlerden hangisi daha iyi olur benim korkum falan yok gaz'dan bundan önce 2001 astram vardı g kasa atiker vardı ondada çok memnundum hiçbir sıkıntı çıkartmadı bana ama teknoloji yeni olunca biras daha atiker'de taktırma istemiyorum açıkcası fiyat olarak ve kalite olarak uygun birşey bulurum inş. temmuz haziran gibide taktıracağım.

Golf_stream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar aracımı alalı tam 60 gün oldu ve km 3200 de yaklaşık 1500 tl lik yakıt yakmışım ki van gibi küçük bi şehirde... Yarın landirenzo taktıracam aracıma tüm riskleri göz önünde bulundurarak :( ... Ancak geçen kız astra j yi van opel dogu dan alan arkdaşım doğu da landirenzo taktırdı garanti kapmasında... şu anda aracı 15 bin km de ve herhangi bir sıkıntısı yokmuş... ona güvenerek bende taktıracam... ilerleyen zmnlarda arçla ve lpg ile ilgili izlenimlerimi paylaşırım umarum olumlu yönde  ??? ??? ??? ??? ???

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

genelde subap erimesi gibi sıkıntıların 30 bin km den sonra ortaya çıktığı söyleniyor
izlenimlerinizi bekliyoruz..

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Keşke Opel fabrika çıkış lpg versiyonlar Türkiye'ye de getirse. Buradan daha iyi bir pazar mı var en pahalı akaryakıtı burada.

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Golf_stream link' Alıntı:
Arkadaşlar aracımı alalı tam 60 gün oldu ve km 3200 de yaklaşık 1500 tl lik yakıt yakmışım ki van gibi küçük bi şehirde... Yarın landirenzo taktıracam aracıma tüm riskleri göz önünde bulundurarak :( ... Ancak geçen kız astra j yi van opel dogu dan alan arkdaşım doğu da landirenzo taktırdı garanti kapmasında... şu anda aracı 15 bin km de ve herhangi bir sıkıntısı yokmuş... ona güvenerek bende taktıracam... ilerleyen zmnlarda arçla ve lpg ile ilgili izlenimlerimi paylaşırım umarum olumlu yönde  ??? ??? ??? ??? ???

Yorumlarinizi merakla bekliyoruz,yakit konusu bu araci kullanan herkesin ortak problemi(dizeller haric)  002tuhaff

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.6 atmosferik olan motorlarda siminti olmuyor sorun opel in turbo motorlarında çıkıyor yakıt konusunda sıkıntı yaşayan arkadaslar LPG konusunda tereddüt yasıyorlarsa daha mantıklı olan dizel araçlara geçilirler hem risk almamış olurlar Allah korusun 1 sene sonra daha büyük bir maddi hasara yol açabilirler o yüzden diyorum ki ortalama 3000 LPG montajına verilecek para ve ılerde de en az bir 3000 masraf çıkma ihtimalini göz önünde alarak toplamda mevcut arabasının üzerine 6000 TL daha ekleyerek dizel bir araç alabilirler bu illaki Opel olmak zorunda da degil cunku sizin düşünceniz arabanın az yakması ise

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lpg taktıırp da 30 000 km yol yapan birilerini bekleyeceğiz.Yorumlarını göreceğiz.Hatta arabayı göreceğiz.Olmadı fotoğraf yada video isteyeceğiz. :)Ben bu dediğimi görmeden lpg dönüşüm yaptırmaya karşı oldukça endişeliyim.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Keşke Opel fabrika çıkış lpg versiyonlar Türkiye'ye de getirse. Buradan daha iyi bir pazar mı var en pahalı akaryakıtı burada.

Bence bunu opel ister ama başka birimler istemiyor gibi geliyor. Onlara hükmedenler olabilir. İlginç gerçekten. LPG sistemli astra j ler var biz burda magnezyum subaptan ondan bundan bahsediyoruz. Ne acı.. Tüketici resmen benzine zorlanıyor. Dizel araç alsa 8 milyar fark ödeyip almak istemiyor. Garip bir ülke gerçekten. Üzülüyorum... Kaz gibi yolunmak bu olsa gerek...

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et