Astra J kapı ıcı aydınlatmalar ve gunduz farı

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com
arkadaslar su kapı ıcı aydınlatmalr ve ıcerdekı aydınlatmalrı yaptıran varsa paylasrsa fotolarını bulamdm hıc bı yerde merak edıorum.. bı de gunduz farı mumkunse gercı butun servısler daha gelmedı dıolar ..

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kapı ıcı aydınlatmalar ve gunduz farı

Kapı içi ledleri bende yaptırmayı düşünüyorum, geçen sorduğumda iki kapı için 350 TL fiyat biçtiler, bana biraz pahalı geldi, halen araştırma safhasındayım.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Kapı içi ledleri bende yaptırmayı düşünüyorum, geçen sorduğumda iki kapı için 350 TL fiyat biçtiler, bana biraz pahalı geldi, halen araştırma safhasındayım.
ankaraya gel 50 tl :D

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=2090.msg43307#msg43307 date=1313334462]
ankaraya gel 50 tl :D
[/quote]
Nasıl bu kadar fark oluyor :) ?

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birde Halil Bey, sonradan taktırdığımzda, aracı çalıştırınca mı yanıyorlar, yoksa tıpkı ön konsol gibi kısa farlar yanıncamı yanıyor ?

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Ankarada 50 lira boşuna 350 lira verip kazıklanmayın altı üstü bi led tanesi 3 lira
Ledleri eğer sonradan taktırırsanız yanma şekilleri cam acma kapama düğmeleri ne şartalrda yanıyorsa o şeklide yanıyorlar.
O düğmelri gözlemlerseniz ne demk istediğimi anlarsınız

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

salihcaglayan link' Alıntı:
Ankarada 50 lira boşuna 350 lira verip kazıklanmayın altı üstü bi led tanesi 3 lira
Ledleri eğer sonradan taktırırsanız yanma şekilleri cam acma kapama düğmeleri ne şartalrda yanıyorsa o şeklide yanıyorlar.
Bu söylediğiniz orjinal servisinde mi takılıyor, yoksa dışarıda tanıdığınız bir ustaya mı yaptırdınız?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
[quote author=salihcaglayan link=topic=2090.msg43324#msg43324 date=1313357261]
Bu söylediğiniz orjinal servisinde mi takılıyor, yoksa dışarıda tanıdığınız bir ustaya mı yaptırdınız?
[/quote]
bildiğin opel servisi bu işlemi yapan. yanma şeklini salih güzel açıklamış. ben de tekrar edecek olursam kapıları açtığınız zaman yanmaya başlıyor. arabayı gündüz de kullansanız yanmaya devam ediyor. yanı akşam olup kısalar yandığında ( ve gösterge ışıkları ) değil sadece. tek sorun bu ama bence önesiz bir şey. zaten gündüz fazla  belli olmadığı için yandığını fark etmiyorsunuz.