astra j Xenon

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar su konuya bı guzel acıklık getırelım  aracımıza asla AFL  cosmo gıbı calısan far uygulanmıyor bu bır kesın bunu sorup sorusturan warsa umıdını yıtırsın :) gorsel olarak takmak ısteyen warsa malıyetını goze alarak takar merceklı farı olur ıster cıkma bulup sanayıde taktırırsınız rısklerı goz onune alarak ıster servıste 3 bın gıbı malıyetı. sport aracı olanlar xenon phılps marka 6000 k lık xenonlar aracımıza takılıyor ve alternatıf 8000k de var ama 6k lıgı takınca pısman olmayacagnızdan emın olabılırsınız cunkı net beyaz ve gercekten dunya varmıs dıyorsunuz ampul degıstırme ısıne sıcak bakmıyorum cunkı arkadasım hatası yuzunden sıfır aracı yandı ve sonuc 6.500 masraf cıkardılar. malıyetı ıse arastırmada yaptım ıstanbul ıcı odak 1500 tl sıs ve kısa takıyor sakın dıyorum opel gedızler kısa sıs e 1000 tl ye  takıyor aynı urun sordum baktım hepsıne ben tanıdıgım oldugu ıcın 750 ye taktırdım garantılı ve sorunsuz ve mukemmel gorsellgı degıstırıor gunduz farları ıse servısde care yok dısarıdan t20 takabılırz cok da sık duruyor resım eklıycem bugun bılgınıze :)

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j Xenon

Sicak bakmiyorum kismi siradan 20 tl lik ampul degistirmeye bakmiyorum arkadasimin arabasi yandi bu olaydan ve mantik acisindanda normal ama xenon serwiste bilirkisler harantili takior

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende beyaz astrama düşünüyorum fakat henüz araştırma aşamasındayım fotografları bekliyoruz

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Resimleri bekliyoruz :)
Gedizlerde sis + kısa 750 TL fiyata yaptırmanızda çok iyi. Dışarda X bir yerde yaptırıyor olsanızda aynı fiyata mal olur. Philps mi takıldı?

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

frostmanhkn link' Alıntı:
merhaba arkadaslar su konuya bı guzel acıklık getırelım  aracımıza asla AFL  cosmo gıbı calısan far uygulanmıyor bu bır kesın bunu sorup sorusturan warsa umıdını yıtırsın :) gorsel olarak takmak ısteyen warsa malıyetını goze alarak takar merceklı farı olur ıster cıkma bulup sanayıde taktırırsınız rısklerı goz onune alarak ıster servıste 3 bın gıbı malıyetı. sport aracı olanlar xenon phılps marka 6000 k lık xenonlar aracımıza takılıyor ve alternatıf 8000k de var ama 6k lıgı takınca pısman olmayacagnızdan emın olabılırsınız cunkı net beyaz ve gercekten dunya varmıs dıyorsunuz ampul degıstırme ısıne sıcak bakmıyorum cunkı arkadasım hatası yuzunden sıfır aracı yandı ve sonuc 6.500 masraf cıkardılar. malıyetı ıse arastırmada yaptım ıstanbul ıcı odak 1500 tl sıs ve kısa takıyor sakın dıyorum opel gedızler kısa sıs e 1000 tl ye  takıyor aynı urun sordum baktım hepsıne ben tanıdıgım oldugu ıcın 750 ye taktırdım garantılı ve sorunsuz ve mukemmel gorsellgı degıstırıor gunduz farları ıse servısde care yok dısarıdan t20 takabılırz cok da sık duruyor resım eklıycem bugun bılgınıze :)

Sn. frostmanhkn

Diğer bir mesajınızdaki radyatör fanı ile ilgili sıkıntınız xenon ları taktırdıktan sonra mı başladı acaba?

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ewet xenondan sonra oldu ama ondan kaynaklimi bilmiyorum sogukken fan calisti 2 kere:)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dostum büyük ihtimalle xenonlarından kaynaklı. Taktırdığınız yere acilen götürün derim şakaya gelecek iş değil bu  exclaim

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

frostmanhkn link' Alıntı:
Ewet xenondan sonra oldu ama ondan kaynaklimi bilmiyorum sogukken fan calisti 2 kere:)
xenon zaten aracın elektrik tesisatına birebir etki eden bir parça olduğu
için fanla ilgili bir problem çıkarmış olabilir..

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=frostmanhkn link=topic=2900.msg63105#msg63105 date=1322651859]
xenon zaten aracın elektrik tesisatına birebir etki eden bir parça olduğu
için fanla ilgili bir problem çıkarmış olabilir..
[/quote]Dpf den dolayi imis o xenonla alakasi yok sorun yok aracimda bi an dusundum ama bugun denedim baya yok calismior sogukken dun dpf aktifken oldu bitince kalkti sorun

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et