astra j fiyat hakkında yardım!

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam 2.0 dan sonra sana az geleibilir ama devir ekonomi devri.kesinlikle dizel ve siyah al bence.

captain81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim ,aracı test etmek için bayileri zorlayacağım fiyat konusundada izmirdeki bayileride arayacağım!

Morenmula

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında 44.500 TL lik Beyaz Çok Uygun bence ama siz siyah istiyorsanız biraz daha araştırın...

captain81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayirli olsun güle güle kullanin 1.4 t de, ne gibi olumsuz yorumlar var ..

test eden arkadaşların bazıları araç hiç 140 beygir gibi olmadığını sanki daha düşük bir beygirmiş gibi hissettirdiğinden bahsediyolar,bide vw 140 hp araçları daha atik daha performanslı olduğunu söyleyenler var,bende denemeden almak istemiyorum!

frostmanhkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de daha dun bulabıldım TURKIYE bayılerı arıya arıya telefon faturası gırdı..
1.3 dizel sport paket aldım 45.500 e sıyah renk we badykıt ve sıyah cam ve o motor altına takılan seyden.

o kadar arastırdımkı arabayı alandan satandan chıpınden karsılastırmalardan daha almadan arabayı sıze ozetleyebılrm :) 2 ay oncekı sattıgım arac ıseeee uzulerek soluorum honda civic 2006 kasa vtec 110 gb manuel vıtes :( jettayı aglatıodum 2009 toyota corrolla ıle dalga gecıodum ama gel gelelelım BENZIN 4 lİRA:....

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 T'yi bilmiyorum ama ben 1.3 dizelden çok memnunum. Eylül ayı sonunda 46.400 tl'ye aldım. Dizel tavsiye ederim.

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 dizel 160 hp li almıştı babamın patronunun oğlu...Ama bu motor seçeneği özel siparişle geliyor olması lazım...Böyle bir isteğiniz olursa olumlu yanıt verirler diye düşünüyorum ya da 1.6 T 180 hpli olanı tervih edin.Az gelecekse?

frostmanhkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 T'yi bilmiyorum ama ben 1.3 dizelden çok memnunum. Eylül ayı sonunda 46.400 tl'ye aldım. Dizel tavsiye ederim.
ben 45 500 e sıyah badykıt + karter koruması + sıyah cam aldım aynı sport model hatta dıcektım utanmasam hedıyelerı kaldır sanruf koy :)

captain81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün kayseridede siyah renk +1.4t +sunrooflu buldum fiyatıda 45 dediler,buda iyi gibi.sport donanımlı arkadaşlara sorum olacaktı!sport paket astraların farlarında mercek yok dimi?birde astra j videolarını seğrederken gördüm göstergeler subaru falan gibi ilk çalıştırma esnasında ibreler kendilerini test ediyolar bu özellik sadece cosmolardamı var yada sportlardada var mı?