astra j fiyat hakkında yardım!

captain81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende astra j almaya karar verdim 1-2 yerden fiyat aldım ve sizlerle paylaşmak istedim,adanada bir bayide gri renk dvd navi + sunroof + 1.4 t sport için 48000 tl ,ayrıca mersinde bir bayiden beyaz renk + sunroof + 1.4 t sport için 44500 tl fiyat aldım,aslında ben siyah renk istiyorum ama şuanda bayilerde bu özellikler bir arada bulamadım.sizce fiyatlar nasıl?

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatları iyi gibi.Anıl otomotiv ne verdi fiyat olarak?

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
izmirden geçen hafta siyah astra j sport ecoflex + cd500 navi paketli aracımı 46250 tl'ye aldım. dizel almanızı tavsiye ederim.

captain81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anılda şuanda araç yok ocakta geleceğini söylediler,ben de çevre illerden fiyat almak istedim,aslında mersindeki beyaz renk olanın fiyatı iyi gibi ama anıllada almadan konuşacağım.

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4t motorun 115likten çok farkı olmadığı konuşulmuştu önceden.. diğer motor seçeneklerinide düşündünüz mü?

captain81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirden geçen hafta siyah astra j sport ecoflex + cd500 navi paketli aracımı 46250 tl'ye aldım. dizel almanızı tavsiye ederim.
aslında bende kararsızım 1.4t ile dizel arasında ,şimdiye kadar hep 2000 cc araçlar yada beygiri 125 üzeri araçlar kullandım ama geçmeyide çok seven biriyim o yüzden kafam bir performans bir ekonomi diyor,işin kötüsü iki aracıda test etme şansımın olmaması,kimi dizele çok hantal diyor kimisi 1.4t çok şey beklemeyi okadar iyi değil diyor,sen memnunmusun?yakıt konusunda hiç ölçtünmü?birde çok ses veriyormu dışarıya?bu arada hayırlı olsun allah kaza bela vermesin dostum...

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
aslında bende kararsızım 1.4t ile dizel arasında ,şimdiye kadar hep 2000 cc araçlar yada beygiri 125 üzeri araçlar kullandım ama geçmeyide çok seven biriyim o yüzden kafam bir performans bir ekonomi diyor,işin kötüsü iki aracıda test etme şansımın olmaması,kimi dizele çok hantal diyor kimisi 1.4t çok şey beklemeyi okadar iyi değil diyor,sen memnunmusun?yakıt konusunda hiç ölçtünmü?birde çok ses veriyormu dışarıya?bu arada hayırlı olsun allah kaza bela vermesin dostum...
öncelikle teşekkür ederim, önceki aracım astra h elegance easytronic'ti performans olarak eski aracımdan daha iyi diyebilirim, devir olarak 1750-3250 arasında kullandığınız zaman araç zevk veriyor, bu arada yakıt olarakta net birşey söylemem doğru olmaz çünkü araç henüz 400 km de, ses yalıtımıda oldukça etkileyici, içeriye neredeyse ses almıyor

captain81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol bilgilerin için ,bakalım burdaki servise test için araç istedim test edilce sizlerle paylaşırım.senin 1.4t yada dizeli almadan test etme imkanın olmuşmuydu?

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sağol bilgilerin için ,bakalım burdaki servise test için araç istedim test edilce sizlerle paylaşırım.senin 1.4t yada dizeli almadan test etme imkanın olmuşmuydu?
ben aracı test etmeden aldım. 140 beygirlik 1.4t için olumsuz yorumlar var ancak dediğim gibi test etme şansım olmadı.

commandante

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar alma kararın için hayırlısı olsun ve Volkansan sana da bir kez daha kazasız belasız keyifli bir sürüş diliyorum. belki okuma fırsatınız olmamıştır; ben de yeni aldım astra j cosmo 1.4 turbo şuanda 450 km de ve bir deponun bitmesine yaklaşık 70 km kaldı. İstanbul tarfiğinde benzin canavarı gibi görünüyor(dur kalklar sağolsun) ki bundan önceki aracım corsa 1.3 cdti' dı :( . ama performans olarak bakarsam komut verdiğim (gaza dokunduğum) anda hareket etmeye can atan kocaman hırçın bir köpek gibi yerinde duramıyor; çevre yollarda denediğim kadarıyla cruise kontrolla biraz daha ekonomik hale geliyor. yalıtıma baktığım da evet volkansan'ın söylediği gibi dış dünyadan seni koparıyor gibi keyifli açıkçası; ben keyif almak için satın aldım, biraz benzin canımı sıksa da memnunum arabamdan şimdilik . eğer performans diyorsan 180 beygire de bir bak derim (180 bg insignia kullandım bayağı iyiydi). ama sen de benim gibi daha önce bundan düşük performansta araç kullandıysan keyif verebilir. tekrar hayırlı olsun.