astra j fiyat hakkında yardım!

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
test eden arkadaşların bazıları araç hiç 140 beygir gibi olmadığını sanki daha düşük bir beygirmiş gibi hissettirdiğinden bahsediyolar,bide vw 140 hp araçları daha atik daha performanslı olduğunu söyleyenler var,bende denemeden almak istemiyorum!

daha önce vw jetta 140 bg kullanan bir arkadaş var forumda..o bahsetmişti jettanın düşük devirlerde de performanslı olduğundan...

captain81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce vw jetta 140 bg kullanan bir arkadaş var forumda..o bahsetmişti jettanın düşük devirlerde de performanslı olduğundan...

bizde yüksek devilerde geçeriz ozaman ;)

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün kayseridede siyah renk +1.4t +sunrooflu buldum fiyatıda 45 dediler,buda iyi gibi.sport donanımlı arkadaşlara sorum olacaktı!sport paket astraların farlarında mercek yok dimi?birde astra j videolarını seğrederken gördüm göstergeler subaru falan gibi ilk çalıştırma esnasında ibreler kendilerini test ediyolar bu özellik sadece cosmolardamı var yada sportlardada var mı?

Kardeş merhaba. sport paket astraların farlarında mercek yok. ilk çalıştırma esnasında ibreler kendilerini test ediyor. Bu Özellik var.

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bence dizel alın demedi demeyin sonra:)

captain81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş merhaba. sport paket astraların farlarında mercek yok. ilk çalıştırma esnasında ibreler kendilerini test ediyor. Bu Özellik var.

abicim çok teşekkürler cevabın için,iyiymiş o özellik yaw,mercekli farda olsaymış tam olurmuş,peki sizce bu paraları hak ediyormu bu araçlar yani siz tecrübeli olarak tarafsız bir gözle ne kadar eder ?

captain81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada karter muhafazası ve ilk yardım seti falanda veririz dediler 45 liranın içinde hediye olarak başka birşeyler daha alabilirmiyiz sizce?