Astra J Editiona CC Takılamaması

U

UNS

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J Editiona CC Takılamaması

ofer link' Alıntı:
Teşekkür ederim 2012 modellerde sporta da gerek yok enyoj pluslarda donanım olarak güzel ama aradaki 7bin tl zaten zorlanmış olan bütçem için gerçekten çok ağır bir yüktü.
Anlıyorum, doğrudur  045thumbsup

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

konu biraz eski ama bilgilendirme amaçlı yazmak istedim.Sedan editionlarda CC standart olarak var.HB de var mı bilmiyorum.araştıracak arkadasların aklında bulunsun

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Makyajdan sonra HB'lere de geldi standart olarak evet  bravoo

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadasım önce söyle birşey odak gercekten firumdan takip ettigim kadar opel servisi olarak kaliteli ve ilgi alaka super.benin sana söyleyecegim aracına cc takıla bilir. Ama bunu hiç bir serviste yaptırmamazsın risk almazlar servis kurallari.ben 3 hafta oncesine kadar 2004 model boraya taktım mantık su bizim gaz pedallarımız Eskı düzene göre farklı tel yok bir elk parça var kablo ile beyyine bilgi gönderiyor direksiyon tuslarida bunu baypas dediğimiz olayı yapıyor toplam 5 kablo var 2 tanesi power 12 volt 3 adette beyne giden kablo zaten yerleri boşlutur olay ayak yerine el Gazı oluyor okadar. Sislere gelince tesisat yok ama arka sis düğmesine taktirdingin icin muayenede sokturecekler kural gereği on arka ayrı olması gerekiyor (yeni kanun)

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aklımdaki uygulamalar yapılmış bence acilen direksiyon simidi arıyorum,,,

selufka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

makyajlı asta editionlar  cc özellik standart olarak satılıyor..Bence takılabilir detaylı araştırmanızı dilerim..

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

ÖZET;
1. Editionlara tuşları ayarlasanız bile CC takılamıyor, bundan önceki tüm astralara, vectralara, corsalara CCli sinyal kolu değişimi ile takılabiliyor olmasına rağmen, artık ODAK dışında başka bir yer becerebilirse oraya gideceğiz.

2.Güvendiğiniz çıkmacılardan çifti 150-200lira arasına değişen fiyatlarla bulabileceğiniz sis farları servis koşullarında 250liraya takılabiliyor (ampul hariç), ve arıza kodu vermeden çalışıyor.

Çok güzel açıklamışsınız elinize sağlık. Çıkmacılarda deri cosmo direksiyon ve orijinal sis farı bulursam ilerde taktırmayı düşünebilirim.

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

up (güncel)
Taktıran biri çıkar die umutla bekliyorum..

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

freelook link' Alıntı:
up (güncel)
Taktıran biri çıkar die umutla bekliyorum..
Güncel..

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

selufka link' Alıntı:
makyajlı asta editionlar   cc özellik standart olarak satılıyor..Bence takılabilir detaylı araştırmanızı dilerim..

Dediğiniz gibiyse makyajlıda bu donanım eklenmişşe bu daha önceki üretim CC'siz gelen araçlarda bunun yapılacağı anlamına gelmiyor. Bilinen duruma göre Odak'ta incelendi ve tesisat ve ECU buna izin vermemekte. Ha şu olur bir gün birisi bu gibi araçlar için aftermarket bir çözüm olarak harici bir sistem çıkarır ECU haricinde araya girerek CC görevi yapacak bir sistem icat eder o zaman yapılabilir.  Benim bildiğim böyle bir 3.parti tarafından yapılmış bir uygulama yok. Olsa da güvenmek zor. Devreden çıkması gerektiği bir yerde takılı kalırsa faciaya sebep olabilecek bir şey. Benim hatırladığım fabrika çıkış CC (tempomat) olan Neoplan marka bir otobüs bu yüzden kamyona arkadan girmiş ve ölümlü bir kaza meydana gelmişti.