Astra J 1.6 otomatik 136 beygir yeni aracım hk.

Fiköze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Astra J 1.6 otomatik 136 beygir yeni aracım hk.

ylc' Alıntı:
Fiköze' Alıntı:
Bende alışırım inşallah. Araç şehirlerarası 100 km de 4,8 litre yakıyor. Şehiriçi bu rakam 6,5 - 7,0 arası.

Aracın anteni uzun. Değiştirmek istediğimde servis çekmez değiştirme, boşuna para verirsin dedi. Değiştirirsem gerçekten çekmez mi? Değiştirip memnun olan var mı? Varsa nerede bu değişikliği yapabilirim?

Çekmez diye bişey mi var. Bende köpekbalığı anten var çekiyor.
Serviste orijinali 400 500 civarı sanırım ama yurt dışı sitelerden alış veriş yapıyorsanız 10 15$ a çözebilirsiniz.
Tabi ikisi muadil değil servis komple anten göbeği ile değiştiriyor ve tavan döşemesi anten civatasına kadar açılıyor. Diğeri ise üstteki uzun çubuğu söküp köpek balığı olanı yapıştırıyorsunuz. Çek'im kuvvetli biraz düşüyor. Linkini paylaşayım.

Bu mesaj iPhone 'dan fırlatıldı.[emoji12]

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Çekim kuvveti düşüyorsa yapıştırma işime yaramaz. Söylediğiniz gibi anten göbeği değişikliği yapılarak anten takan servis dışında işinin uzmanı bir ustaya götürsem daha ucuza mal olur herhalde. Köpek balığı antenini yaptırmak istiyorum. Bu işi (anten göbeğini değiştirerek) yapan Ankara'da bir usta varsa yönlendirmenizi/yönlendirmelerinizi beklemekteyim. Şu an için 400-500 Tl veremeyeceğim.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parça fiyatı yüksek olduğu için fiyat çokta düşmeyecektir. Ama benim fiyatım tahminiydi. Servisle görüşmekte fayda var.
Ankara'da ikamet eden arkadaşlar servis önerisinde bulunabilirler

Fiköze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc' Alıntı:
Parça fiyatı yüksek olduğu için fiyat çokta düşmeyecektir. Ama benim fiyatım tahminiydi. Servisle görüşmekte fayda var.

Teşekkür ederim. Arkadaşlardan haber bekliyor olacağım.

Fiköze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiköze' Alıntı:
ylc' Alıntı:

Teşekkür ederim. Arkadaşlardan haber bekliyor olacağım.

Beyaz otodan bir yetkili ile görüştüm. İç tavan belli bir yere kadar sökülerek yapıldığını söyledi. Ancak su alabileceği ve sesden çok verim alınamadığını da belirtti. Şimdilik değiştirmeyi düşünmüyorum bu yüzden fiyatta almadım.