astra için body kit yardım !...

saricocuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bursa dan huzur oto diye bir yer diye olarak söylenmişti bana da. ama orjinal opc line pkatei 1,350 ytl zaten. keşke arabayı alırken bende o paketi alsaydım diyorum şimdi

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
Ben farklı bir projeye karar verdim ancak sen halen bu eklemeleri arıyorsan sana yer tavsiye edebilirim maslakta tuning garage diye biryer var opc ön ek, opc arka ek ve opc yan marşpiyellerin komple boya montaj dahil fiyatı 750ytl demişler alttada linkini verdim bakabilrsin. Eğer peşin alıcaksan iskonto yapıyorlarmış beni orada çalışan birisi zannetme bende kendi aracıma yaptırıcam diye ararken buldum :)
http://www.sahibinden.com/opel_astra_h_yeni_body_kit_cesitleriWQQaXQQ7428941WQQpXQQdisplayitem

saricocuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good:teşekkür ediyoum ben orası ile zamanında görüştüm ve bana verilen fiyat sitedeki ile aynıydı, eğerki senin dediğin fiyatı zamanında vermiş olsalardı o zaman düşünülebilirdi. ayrıca benim verdiğim linkteki kit daha güzel bana göre

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
dediğin linkteki güzelde alamadıktan getiremedikten sonra resmine bakıyoruz anca

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben farklı bir projeye karar verdim ancak sen halen bu eklemeleri arıyorsan sana yer tavsiye edebilirim maslakta tuning garage diye biryer var opc ön ek, opc arka ek ve opc yan marşpiyellerin komple boya montaj dahil fiyatı 750ytl demişler alttada linkini verdim bakabilrsin. Eğer peşin alıcaksan iskonto yapıyorlarmış beni orada çalışan birisi zannetme bende kendi aracıma yaptırıcam diye ararken buldum :)
http://www.sahibinden.com/opel_astra_h_yeni_body_kit_cesitleriWQQaXQQ7428941WQQpXQQdisplayitem

yeni projeden biraz bahsetsene berk..bende bişeyler düşünüyorum bu ara

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bu araa herkeste bi kıpırdanma var anlaşılan:)