astra için body kit yardım !...

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
arkadaşlar opel astra h aracım var opc tipi body kit arıyorum ve buna ilaveten arka tamponumdaki köşelerde olan koruma çıtaları var bunlarıda iptal ettirmek istiyorum yani genel olarak ön, arka , yan ve cam üstü ekleme ile tampon çıtalarının iptalini yapacak biyer arıyorum varmı bildiğinz fazla tuzlu fiyat çıkartmayan bi fiberci veya artık herneresi yapıyorsa yardıma ihtiyacım var gerçekten özellikle bu arka tampon çıtalarının iptali için. 2.el satan birisindende alabilirim şimdiden herkese teşekkür ederim.

http://img100.imageshack.us/my.php?image=opcnec6.jpg

http://img186.imageshack.us/my.php?image=opcyan1bl2.jpg

http://img184.imageshack.us/my.php?i...pcarka1my3.jpg

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen bi görüş onlarla çok çeşitli arabalara yapıyolar asıl uğraştıkları konu b u yani

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
yardımın için teşekkürler arkadaşım ancak sordum kalıbı falan yok dedi bide o yüzden ancak yinede teşekkürler

maximize

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal opc plastiktir resimlerdekilerde orjinal fiber işine girme bence çatır çatır çatlıyo en ufak darbede çatlak uzuyor gidiyor lanet birşey.Bende yaptıracam ama kesinlikle fiber olarak birşey takmıyacağım.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
orjinali almaya kalkarsam en az 2.000ytl yi falan gözden çıkarmam lazımki 4 tane ek incecik parça içinde bu parayı vermek ne derece doğrudur o paraya gider paşada body kit bile yaptırırm o yüzden ucuz yollusundan ince fiber veya plastik artık nasıl yaparlarsa opc kit yaptırmaya yer arıyorumm

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinali almaya kalkarsam en az 2.000ytl yi falan gözden çıkarmam lazımki 4 tane ek incecik parça içinde bu parayı vermek ne derece doğrudur o paraya gider paşada body kit bile yaptırırm o yüzden ucuz yollusundan ince fiber veya plastik artık nasıl yaparlarsa opc kit yaptırmaya yer arıyorumm

o zman bu kalıp yeni olduğu için fibercilerde daha yaygınlaşmamış demekki...servislerde bodykitleri dışarda yaptırıyolar ama kime yaptırdıklarını öğrenip ordan yaptırılabilir...body olaynıda bana sorarsan eski klasik kalıp daha sspor gösteriyor aracı tercih senin tabikide...fiberde çatlama olayına gelince doğru söylemiş arkadaş ama tek fark macun + boya yerine fiberci yapıştırma +macun + boya tek fark o ben defalarca yaptırdım ama daha dikkatliyim kaldırımlara sıfır yanaşmıyorum artık ..kolay gelsin

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır orjinali 2.5 milyar civarında onlarda dışarda yaptırıyolar ...bi opel mağzasının servis müdürüyle sohbet etme imkanım oldu