Astra H Yaz Lastiği

tanerkandemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 model Astra H aracımın üzerinde 4 mevsim lastik var. Araçta çekme vardı. Rot ayarının yeterli olmayacağı, lastiklerin değiştirilmesi gerektiğini söyledi rotcu.

Şimdi yeni 4 lastik almak istiyorum. Daha çok yazın aktif olarak kullandığım için, 4 mevsim yerine yaz lastiği alayım diyorum. Önerdiğiniz güzel bir marka, kampanya vs.. var mıdır? Ve yaz lastiği problem yaratır mı İstanbul trafiğinde? (Kışın çok çok az kullanıyorum arabayı)

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
good year eagle sport aldım kullandım. çok memnun kaldım. öneririm fiyatı makul. ancak bu lastiğin zayıf yönü aslında her lastik ıslak zeminde tutunma sorunu yaşar ama internet yorumlarında yağışlı havada yola tutunma problemi var diye yazılmış. ben yağmurlu havada temkinli olduğum için hiç kaydırmadım. zaten yüksek hızdaki her araba yağmurda kayar gider

uygun fiyat sizi yanıltmasın eagle sport üretimi duracak dendiği için lastikçiler elinden çıkarmak istiyor. lastikte sıkıntı yok.

araştırın.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasada alınacak en mantıklı ve en f/p ürünü nokian. hepsiburadadan kuzenime aldık. efsane lastiktir. 94v modelini aldık. mardin kızıltepede kullanıyor. o kadar sıcaklarda ötme yapmıyor. fren mesafesi güzel. karabük'e geldi yağmur yağdı bayramda orda ben denedim fren mesafesi çok güzel. ikide bir abs devreye girmiyor. yanakları oldukça dayanıklı michelin gibi balon olayı yok. tavsiye ederim.

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
piyasada alınacak en mantıklı ve en f/p ürünü nokian. hepsiburadadan kuzenime aldık. efsane lastiktir. 94v modelini aldık. mardin kızıltepede kullanıyor. o kadar sıcaklarda ötme yapmıyor. fren mesafesi güzel. karabük'e geldi yağmur yağdı bayramda orda ben denedim fren mesafesi çok güzel. ikide bir abs devreye girmiyor. yanakları oldukça dayanıklı michelin gibi balon olayı yok. tavsiye ederim.
Nokian Line [emoji106]

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kerim Avcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben herzaman Petlas veya petlas üretimi starmaxx tavsiye ederim. Michelinden daha kaliteli ve daha iyi yol tutusuna sahip bir lastik. Bende starmax var geçen biri patladı bir çift aynısını aldım tanesi 200 tl. Ayrıca yerli mali.