Astra h termostat sıkışmış uyarısı

seckince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, 2008 1.6 astra h aracımı yetkili servise bakıma götürdüm. Bakım bittikten sonra yetkili arkadaş aracınız termostat sıkışmış uyarısı veriyor dedi. Masrafını sordum 1500 civarı masrafı olur dedi. Bu termostat sıkışmış uyarısı nedir ve neden olur acaba. Bilgi paylaşımınızı bekliyorum arkadaşlar.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
termostat yaylı bir mekanizmadır ısınınca açılır ve suyu motordan radyatöre yollar.ben geçen ay 100 liraya değiştirdim bir yanlışlık vardır

seckince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
termostat yaylı bir mekanizmadır ısınınca açılır ve suyu motordan radyatöre yollar.ben geçen ay 100 liraya değiştirdim bir yanlışlık vardır

Yetkili servisin söylediği rakam 1500, siz nerede değiştirdiniz acaba. Bu sorun harareti etkiler mi motora bir sıkıntı çıkarır mı, acilen çözülmesi gereken bir sorun mudur?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açık yada kapalı kalması riskli kapalı kalmış olsa motor soğutulamaz açık kalsa yazın sorun olmaz ama kışın ısınmaz motor.1500 tl olamaz fiyatı

Sony Z5 cihazımdan tapatalk ile gönderildi

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Termostat 200 tl bi parça işçilik te 100 olsun max oda 300 tl eder.1500 ile uçurumlar var buna bağlı başka işlemlerde olabilir. Başka bi yetkili servisten fiyat almanızı öneririm.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra h da termostat ve ısı sensörü birlikte bir parça ise komple belki pahalıdır da bu kadar mı olur

Sony Z5 cihazımdan tapatalk ile gönderildi

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Anlaşılan o ki, ortalık üçkağıtçı dolu...

efendy06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Termostat ve ısı sensörü birlikte bile olsa o paraları tutmaz, termostat değiştirmek dediğiniz 5 dk'lık işlem zaten. Siz başka bir servisten yahut özel servisten fiyat alın.

mmmddd66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1500 nedir ya rektifiye mi yapıyorlar motora. ben vectra c nin termostatını yan sanayi 35 lira aldım kendim değiştirdim. sizinkide orjinal parça+ işçilik dahil max200- 250 lira tutar.

essential.5454

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim astra h da veriyordu bi aralar aynı hatayı sorun şudur arkadaşın dediği gibi ısınınca açma komutu gelir sıkışırda açılmazsa hararete sürükler fiyatını sormuştum orjinal gates marka elektrik motorlu 190 TL demişlerdi sanırım iki tane civatanı var çok bi işçilikte tutacağını sanmam çünkü ufak bi işçilik parça ise de elektrikli olduğundan dolayı bu şekilde fakat o afaki bi rakamdır ki böyle bi fiyat veren üçkağıtçılıktan mı öyle yapmış bilemem

Sent from my iPhone using Tapatalk