Astra H için Spor Yay Tavsiyesi

Hangi yayı seçmeliyim ?

• Kullanılan toplam oy
    22

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araçta bagaj dolu ve arkada yolcular varken hiç sürtme yapmamıştı. Tabii dediğim gibi benim jantlar orjinal 16'' idi

Alp48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçlarımız aynı bende yay istiyorum ve eibach 3.5 ta karar kıldım ama hangisini ve nerden almam gerektiğini bilmiyorum nasıl yapsak :) :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
APEXi almayın da ne alırsanız alın diyorum ben, eibach fazla pahalı, H&R daha beter pahalı, vogtland alıp sertliğinden şikayet eden duymadım desem yeri var. Hatta forumda 2.5 CDX aracı olan biri vardı 3.5cm takmış ve orijinalden farkı olmadığını söylemişti. Zaten bizim araçlar 5e10 kalas gibi anadol makası taksan fark etmiyo huajsndkansd :D

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçlarımız aynı bende yay istiyorum ve eibach 3.5 ta karar kıldım ama hangisini ve nerden almam gerektiğini bilmiyorum nasıl yapsak :) :)

büyük ihtimalle eibach alacagım bende bi ihtimal vogtland ta olabilir..sanırım en uygun seçim bu ikisi arasında olucak.internette fiyattlar 300 ile 550 arasında değişiyor.ancak piyasada çakma diye tabir edilen sahte yaylarında oldugu duydum.bu nedenle 300 civarı olanlara güvenemem sanırım.bu nedenle internetteki bilindik yerlerden alacagım insallah.. bu arada dikkat etmeniz gerek bir konuda bu yayların benzinli ve dizel olarak ayrılması..

APEXi almayın da ne alırsanız alın diyorum ben, eibach fazla pahalı, H&R daha beter pahalı, vogtland alıp sertliğinden şikayet eden duymadım desem yeri var. Hatta forumda 2.5 CDX aracı olan biri vardı 3.5cm takmış ve orijinalden farkı olmadığını söylemişti. Zaten bizim araçlar 5e10 kalas gibi anadol makası taksan fark etmiyo huajsndkansd :D

Mert aslında bizim araclar için fiyatlar hep aynı düzeyde.şuanda en pahalı konumda olan yay eibach. aralarında 20 tl civarı fark oluyor genelde.vogtlandtanda memnun kalan cok sanırım..maxtrac yaylar aslında kullanılmış genelde sanırım alman malı.ancak hiç yorum çıkmadı

bu arada yayları net üzerinden özenticaret aksoytuning yada srkshoptan almayı planlıyorum bir sıkıntı yaşarmıyım sizce?

an itibariyle fiyatları

eibach 470 tl

h&r 447 tl

vogtland 416 tl

maxtrac 351 tl

Son düzenleme:

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
3u de bilindik firmalar, onceligim ozen, srk sonra aksoy olurdu.

Tapatalk Pro

Alp48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:( Yaza mı alsam diyorum bodrumda heryerde yol çalışması ve altını vurmak istemiyorum hiç içim acıyor karar veremedim

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatlarda iyice artmış yaa 416 olan vogtland 488 olmus eibach hr 500... hoff :(