astra h fren balatası yardım ?

ksk

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben arabayı aldığımda 80 bin km civarındaydı. o zamanlarda arabayı alırken servis raporunda arka balata ve diskler bitik yazıyordu. ben değiştirmedim. araba su anda 152 binde herhangi bir sorun yok. acaba ses gelene kadar bu şekilde devam etsemmi yoksa değişse mi?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
ben arabayı aldığımda 80 bin km civarındaydı. o zamanlarda arabayı alırken servis raporunda arka balata ve diskler bitik yazıyordu. ben değiştirmedim. araba su anda 152 binde herhangi bir sorun yok. acaba ses gelene kadar bu şekilde devam etsemmi yoksa değişse mi?

Frenlerde sorun yoksa hiç dokunma derim.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sorun yoksa paranızı boş yere heba etmeyin derim

crestfallen85

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gittiğim fren servisi, bana arabanın üzerinden orjinal ATE çıkar demişti. Kendisi de ATE takmayı tavsiye etti. Hakikaten de balataları söktüğümüzde GM bandrolünün altında ATE yazıyordu. Biraz önce baktım fiyatı 190 lira civarında ön balataların, 150 dediydi. Ben de taktırdım. Arka frenler yardımcı frenlerdir, çok aşırı kaliteye gerek yok dedi, Bosch takalım sorun çıkarmaz, iyidir dedi. Kabul ettim. Ona da 50 civarı vermiştim sanırım. Açıkçasını söylemek gerekirse, ATE balatalardan çok ama çok ama çok aşırı memnunum. Aşırı vurgu yaptım neden? Bikaç kez beni kazadan kurtardıklarından dolayı. Durmaz dediğim araba, çat diye durdu farklı defalarda. Şimdi orjinal GM balataların fiyatı 70 civarı, acaba bu balatalar ATE midir? Yoksa sadece GM olarak farklı bir çeşitte mi üretiliyor. Açıkçasını söylemek gerekirse, GM balatalar da ATE ise frenciyi çok aşırı bi sevgiyle anıcam...

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
1605992 al tak

yakupderin

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
değiştirirken hepsini bir değiştirin.eskileri gm ise yine aynı marka kullanmakta fayda var.çünkü disklerinizde ona göredir.