Astra H dizel otomatik ve civic premium otomatik

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 cdti HB Panaromic sunrooflu cosmo alın bence..O zaman astracılar olarak ne demek istediğimizi anlarsınız..Yaşayarak ;)

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 vectra dan sonra bana ucak gibi geldi. Torku sırtında hissetmek güzel. Tabiki tercih ve beklenti meselesi. Şu bir gerçek kötülendiginden çok çok daha iyi. Bu fiyata ismi önde giden diğer markaların araçlarını yine böyle donanımlı almak hayal.

astra alacak olsam sırf panoramik tavanı için alırım. ki araç alma arefesinde cok aradım temiz bulamadım. özellikle cosmo cam tavan da aradıgım için insanların anlamsız ucuk fiyatları beni astra almaktan sogutmuştu. bende sunroof hastalığı var. elimde ki aracı da satarsam sırf sunroof olmadıgı için satarım. : )

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu konuya astra diyenin tarafsızlığından şüphe duyarım. Kim ne derse desin opelin easytronic şanzımanı kadar rezalet bi şanzıman görmedim ben şimdiye kadar. 1 dakika bile düşünmeden honda derim otomatik araç konusunda...

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
şu konuya astra diyenin tarafsızlığından şüphe duyarım. Kim ne derse desin opelin easytronic şanzımanı kadar rezalet bi şanzıman görmedim ben şimdiye kadar. 1 dakika bile düşünmeden honda derim otomatik araç konusunda...

haklısın opelle ortaklığım var ve aslında bende hondaya biniyorum:kop:

TolgaTasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Honda Civic 1.6 Elegance kullandım 5 yıl kadar, Konfor olarak süper bir araç,
Honda Civic ler Servis i karşılaştıracak olursak ortalama 600-650 Tl gibi fiyatlara çıkıyor (ağır bakım değilse)
Yakıt harcamasına hiç girmeyelim, çünkü Tüpsüz kullanılırlığı olan araçlar değil ne yazıkki, kilometrede 50-55 kuruşlara çok rahat ulaşıyor trafiğe girildiğinde. Tüple 30-33 kuruş a kadar iniyor harcama.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende senin honda hayranı olup olmadığından şüphe ederim:pon:

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Honda nın hakkını yemem ama hondayı da opele muhattap görmem..Hadi opelin şanzımanı rezalet, hondanın-yıl 2014-tasarımdan iç dizayna kadar herşeyi rezalet.. Nedense kimse easytronic şanzımanı iyi diye ortalığı ayağa kaldırmıyor..Çıkmış 3-5 takozumsu, zamanında ortalığı yakıp yıkmış opelin şanzımanı ve motoru konusunda salla babam salla..Adı üstünde; kolay vites :)

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Honda sehir icinde 10 litreden az yakmaz emin olun! Astra yakıt konusunda sizi uzmez.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Honda civic Otomatikleri 10 lt nin üstünde yakıyor şehir içi. Bide sanki bayan kullanıcı için görüş açısı sıkıntılı bir araç.

Evet hepimizin unuttuğu bir de bu durum var. Özellikle bayan sürücüler için Honda veya benzeri araçlarda park sensörü veya geri görüş kamerası büyük kolaylık olur.