Astra H dizel otomatik ve civic premium otomatik

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,
Allah izin verirse bir kaç aya arabayı değişmeyi düşünüyorum ve iki arabaya kadar indirdim. Kriter; problemsiz,eşim içinde uygun ve konforlu bir araç. Bir tanesi 2010 civic premium 65-70 bin civarı otomatik araç. Diğeri de 2011-2011 astra hb dizel otomatik easytronic 65 70 bin civarı bir araç. Fiyat olarak üç aşağı beş yukarı ikisi de 37 38 civarı diyor. Al pau için değil alınca 5 sene civarı binecegim ama gerçekten kararsız kaldım. Bu arada civic için +1500 de lpg ister tabi. Sizce hangisi daha mantıklı olur ? Astra da tek soru işareti otomatik korkusu :(

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her ne kadar araba konusunda almancı olsam ikisi arasında sırf easytronic nedeniyle honda derim. hem siz kullanırken daha rahat edersiniz hemde easytronic otomatikler arasında pek tutulmadığı için satarken rahat edersiniz.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007'den sonra üretilen easy'lerin bir sorunu yok.Ama öncesinde adı çıkmış bi kere. :)İnsanların Ön yargısını değiştirmeniz çok zor.

Benim tercihim Astra > Cıvık olur .

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
bir buçuk senedir easytronic kullanıyorum sorun yok. eşiniz gayet rahat kullanabilir konfor paket olmasına dikkat edin. sorunsuzluk konusunda tabiki honda önde gelir ama 2009 üstü easy lerden çok korkmayın

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 ve easytronic.... ne kadar sorunsuz dense de cok hantal olacagından süphe duymuyorum..

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
1.3 ve easytronic.... ne kadar sorunsuz dense de cok hantal olacagından süphe duymuyorum..
evet kalkışlar hantal yola düştümü çita gibi sport çok zevkli. düşünenleri korkutmamak gerek bence mutlaka test etmeliler

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet kesin test ederim ikisini de, performans sorunum yok, çok süratli kullanmam,eşimde öyle. Hani çok hızlı kalksın diye istemem, tipik aile arabası ışte :). Yokuş problemi yaratmaz değil mi eşim için

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
yokuş kalkış desteği var gayet güzel. performansı sizi şaşırtacak emin olun