Astra GTC Hakkında Herşey

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra GTC Hakkında Herşey

Hakan, tmf44 bugün otohaber in test konuğu. Site çok önceden yapmış testi. Fark bu işte  011zaa

(Otohaber 23-29 Nisan 2012 Sayı:17)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Hakan, tmf44 bugün otohaber in test konuğu. Site çok önceden yapmış testi. Fark bu işte  011zaa

(Otohaber 23-29 Nisan 2012 Sayı:17)

Valla öyle Emre abi, biz hepsinden önce test ettik :)

hatta Doğan'ın öyle bir kapı açışı var ki üst mesajda video sonunda izleyebilirsiniz
aracın kapısı sapasağlam der gibi güm diye açıyor kapıyı, Volkan'ın aynayı götürecekti az kalsın :D

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hulk ın eline astra verirseniz olacağı o tabi  :D   Dua etsinler kapıyı sökmemiş.

Bir daha park yerinde kapısını düzgün açmayanlara laf etmeyeceğim.  005hihih

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drcoach link' Alıntı:
Video'daki araçta dikiz aynasinin arkasinda surucu tarafinda bir kare seklinde alan var. Bu nedir acaba ? AFL veya Opel eye ile ilgili birsey mi, sport HB lerde yok galiba ??

Yanlış anlamıyorsam AFL nin kamerasından bahsediyorsunuz.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Gıyabımda yapılan yorumları üzüntüyle okudum. ((:)

Bir kerem burda alışmamış *biiip*te don durmaz durumu vardı, alışmışım normal Astra kapısına, standart hesaplarıma göre sorunsuz açılması gereken kapı tek kapı olup üstüne 1 karış uzun olunca sonuç böyle oldu.

Tek gapı vaadı da biz mi öğrenmedik açmasını. ((:)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drcoach link' Alıntı:
Video'daki araçta dikiz aynasinin arkasinda surucu tarafinda bir kare seklinde alan var. Bu nedir acaba ? AFL veya Opel eye ile ilgili birsey mi, sport HB lerde yok galiba ??
Afl ile ilgili sanırım, benim aracımda AFL olmamasına rağmen o kamera var, fakat hiçbir fonksiyonu yok :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada dışarıda ilk GTC yi gördüm, kırmızı, jantlardan anlayabildiğim kadarıyla 180 lik ti, aracı Vatan Caddeindeki Histori AVM nin otoparkında gördüm.

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fuar buluşmasında Sercan'ın GTC sine bindim. Direksiyonda Sercan Benzinlikten en son biz çıktık diğer araçlar bir hayli önümüzde idi yaklaşık 300-400 metre Sercan bir yapıştırdı 2 Vites 90 zıp diye yetiştik. 180 lik oluşu ve manuel olması tahminlerin çok üstünde bir performans katmış. Ayrıca aracın içi son derece ferahtı. Hem kupon arabaya biniyorsun hemde bizim astradaki konforun aynısını alıyorsun. Bu nedenle rakibi sayılabilecek Scorocco da ise kabin içi dar özellikle tavan basık kullanımı daha sert

GTC 'nin sürüş izlenimleri; Yol tutuşu, Performansı, Konforu ve yumuşaklığı çok güzel.  Ataklığı ve sürati yırtıcı atmaca gibi, Konforu ise Güvercin gibi son derece nazik  

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi çok nadir zamanlarda basıyorum o kadar, yoksa tüketimi baya bir yükseltiriz. Evet 2. viteste 100km/s e yaklaşmak mükkemmel bir duygu :) , ama tüketimide düşündüğümden 4 bin deviri pek geçmiyorum :) Ama insanın elinin altında her an güvenebileceği bir motor olması güzel birşey. :)