Astra - Golf - Focus - Mazda 3 - Civic - Octavia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
size önerim bizzat test edip yorum yapın.ben mazda 3 sürmediğimden burda mazda 3'ü övmedim.diğer araçlarada binmedim yok şöyledir böyledir diye övmedim.tasarım konusunda golfu beğendiğimi beyan ettim.

siz dünyanın en büyük dergilerinin testlerini önemsemiyorsanız herkezde böyle yapacak değil.

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç alırken tabiki testlere bakarım o testler ne için yapılıyor? Araç alıcak olsam önce araçların özelliklerini araştırırım uzmanların yorumuna bakarım en son GİDER KENDİM TEST EDERİM
siz neye göre alıyorsunuz peki o forum sitelerindeki bilir kişilerin (!) yorumlarına göre mi ?

Ben gıderım ıcı dısı hangısı guzelse hangısı daha konforluysa hangısının performansı daha ıyı gelıyorsa hangısı temızse 2.el alıyorsam onu alırım ama gıdıpte kagıt gıbı araba almam saglamlık ve arabanın temız olması ılk krıterlerım Zaten hangı araba saglam hangı araba kagıt gıbı bunları artık bılıyoruz Ncaptan yok 4 yok 5 yıldız almıs hıc bakmam ben gordugum kazalara gore konusurum onumde adam astra g yle 3takla attı sapasaglam cıktı ıcınden ncapta 150yle gıderken 3takla atıp sonra şarampolemi yuvarlanarak yapıyorlar o testlerı ben bunu bılıp bunu soylerım

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır bu kendi görüşüm değil.aynen kopyala yapıştır yaptım.belirttim taraflıda olabilir olmayabilirde diye.bu kadar saldırganlaşmanızın mantığını kavrayamadım.kaldıki opelin yol tutuşu konusunda kimse harika demez.ford bu konuda en iyisidir.

Opel en iyidir büyük abiler hariç..
ben hiçkimsenin üstün olduğunu iddia etmiyorum.şu iyidir şu kötüdür demiyorum zaten.fakat astranın diğer bütün araçları sallayacak bir tasarımı yok.ama sınıfına göre çok başarılı bir tasarımı olduğu söz konusu.ben oldum olası golfu sevmişimdir.eskiyen yüzüne rağmen sahibi olduğum mazdayı övmek yerine golfu övüyorum görüldüğü üzere.neden golfun tasarımını nedense beğeniyorum.

Astranın tasarımı suan golfu öldürdü satış rekorları kırdı golfun tahtıı salladı araştır biraz..
Nasıl Yokya Mıllet Artık Astra J yı A3 le scirocco ile vb ... kıyaslıyorlar
Niye kıyaslamasınlarki:)İnsigniayı a4 le PAssat CC ile kıyaslıyorlar normal passatla bıle kıyaslamıyorlar artık kabullensın opel bir ust sevıyeye cıktı Artık Audı Volvolarla kıyaslanıyor
İnsignia kıyaslanır tabiki oynuyor resmen o arabalarla herkes kabul etsin canavar tam brçok kıyaslamalarda var nette herkes kabul etsin mazdada yapsın fordda yapsın bu kalitede bu güçte araba onlarda kıyaslansın ..
aynen öyle ama alıcısı var bomboş polo 32 küsürden başlıyor ama her yer polo doldu aynı şekilde passat kendi sınıfında insignianın 2 katı satıyor kasa olarak insigniadan 3 yaş eski olmasına rağmen :rolleyes: arz talep meselesi türkiye de vw nin fazlasıyla prestiji var ( bana göre asla o fiyatları hak etmiyor araçları )
Bu konuda en iyi opeldi opelde biraz pahalı olmaya basladı..
Kusura bakmayın ama şu yazdıklarınız marka fanatizminden başka bir şey değil o dediğiniz kıyaslamaları anca opel forumunda oluyor
Hayır her yerde görebilirsiniz araba hakediyor bunu..İnsignia opchttp://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=71291Bu konuya fotolarınıda attım..normal test kuruluşları ya da dergiler de yapılan testler var onlara göz atmak lazım bunlar uzman kişiler tarafından yapılıyor sizn ya da benim varsayımlarım gibi değil , astra j golfle insignia da passata rakip olabiliyor (testlerin kimisinde opel önde kimisinde vw önde )
bende opel kullanıcısıyım ama lütfen abartmayalım

Bence insignia hakediyor a4 le 320dyle c180 le kıyaslanmayı ve bu arabalarla oynayabilcek kabiliyetede sahip donanıma güce..
Ben Mercedes -Bmw ayarındamı dedım artık Audıyle kıyaslanabılıyor dedım ORda Vw fanatıgıyle su aralar Colt Fanatıklıgı Var opel Fanatıklıgı yok sadece Opele Kotuluyenlere karsı cıkanlar var sız fanatıklık dıyorsanız ona bır sey dıyemem

Abartı olmasında..:) audi mercedes ayarına gelmesi için daha yol var:) yavas yavas..

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banane astradan.ben golfun tasarımını beğeniyorum dedim diye resmen cephe alındı.astraya birşey mi dedim.sattıysa sattı.babamın markasımı?

Son düzenleme:

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pardon yanlışlıkla yazdınız o mesajı galiba alıntımı sildim.k.bakmayın.

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-----------------------

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...