Astra - Golf - Focus - Mazda 3 - Civic - Octavia

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra - Golf - Focus - Mazda 3 - Civic - Octavia

eketen link' Alıntı:
Herşeyi bir kenara koydum, Tasarım başlığında söylenilenler gerçek bir tiyatro. Hemde rezil bir komedi.

Neymiş;

Opel Astra 'nın lider olmak için fazla sıradan olduğunu düşünüyoruz
ve
Daha tutucu olsada, farklı tasarımıyla Volkswagen Golf aile otomobili grubumuz içinde kendini belli etti - ve Volkswagen amblemi son derece çekici.

Kendine azıcık saygısı olan bunları yazmaktan hicap duyar. Astra gibi son derece modern,sportif bir tasarım ve golfün yıllardır ana tema olarak değişmeyen kalas tasarımı ortada güneş gibi parlarken... Ama utanma duygusu olmayınca herşey söylenebiliyor demekki.

+1

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tasarım olarak Astra j nin vw e göre prestiji eksikmiş vw amblemi çok çekiciymiş ne biçim karşılaştırma bu böyle, gülüp geçiyorum sadece  :D

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

verilen paraya göre donanım konfor tasarım acısından astra j rakiplerine fark atar dıye dusunuyorum bılmıyorum ama ben aracımı alırken bayagı bır arastırdım verdıgım paraya deger bır otomobıl olsun dıye her markaya baktım hatta astra ve yenı ecoboost focus arasında gıdıp geldım ama ıyıkı astrayı almısım dıyorum

mertandur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Böyle gayri ciddi bir karşılaştırma görmedim,çok güldüm ya.... 011zaa

ekoli06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra' yı alırken bu karşılaştırmayı okumuştum. Bu kadar da taraflı olunmaz.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
tabi herkesin kendi aracı güzel gelir kendine ama donanım ve tasarım olarak astra hakkaten üstün

İllaki, ancak bizler astra yı aldık ta golf sonra çıktı değil. Neticede herkes golf de alabilirdi bu fiyat seviyelerine çıktıktan sonra. Tamamen söylediğiniz gibi $ ın sesi ile alakalı durum.

omerf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herşeyi geçtim...

Yol tutuş konusunda 1. sırada golf varsa o testde ben o teste inanmam.Kimsede inandıramaz defalarca golf kullandım,uzun yola dahi çıktım son kasasıyla.

Eski aracımda 2011 polo gti.

Astra j kesinlikle polo gti'dan bile daha iyi bir yol tutuşa sahip en azından bana o aracı hiç aratmıyor.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

golfu zaten hattinden fazla övüyorlar...
günlük hayatta da abartıyorlar artık diye düşünüyorum..
tamam iyi araba - sağlam araba ama...!!

nerdeyse milletimiz :
tekerleksiz gidiyor - kanatları var - uçuyor diecekler :)

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu karşılaştırma çok eski çünkü ford yeni bir kasa çıkardı. Artı bu ligde 308 - megan 3 vede yeni C4 var onları niye sepete eklememişler. Ben bu segmentteki tüm araçları en ince detayına kadar inceledim. Lastik markasından kullandığı yağa kadar. Tasarımından - eksiltiği(kaba bir tabirle müşteriye hissetirmeden çaldığı) parçalarına kadar.  Birçok satış temsilcisine; kendi araçlarının  tanıtımını, özelliklerini onlara ben anlattım. Görseliği ve iç-dış tasarımı en iyi olan, Perfonmansı ve yakıt ekonomisi, Vergi avantajı(Dizel modellerde) en iyi olan, Fiyatına göre Donanım seviyesi en iyi olan, hala opel astra j, bu araç elbetteki geçilir ancak rakiplerinin çok daha radikal modellerle piyasaya çıkması lazım. Kaldıki herşey logo değil. Artık yemezler. Araba üreticilerine duyurulur. ֖yle bir kaç oto haber dergisi çalışanını görmekle, bu iş olmaz.

comodor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sadece gülüyorum astrayı almadan önce bütün bu araçları baktım hepsi normal olması gereken bir araç gibi gelmişti gözüme ama astrayı gördüğümde fiyatına dahi  bakmadan ben bu aracı alamam benim için fazla diye düşünmüştüm yani demek istediğim gözüme o kadar yüksek görünmüştü ama bir konuda bu arkadaşları kutluyorum her koşulda reklamlarını güzel yapıyorlar