► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

icetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katıldım 10 aylık bir astra g kullanıcısıyım. Forumu baştan sona okudum fakat kendim yapmaya cesaret edemedim. Elektrik Elektronikten hiç anlamıyorum. Yılda 5-6 kez uzun yola çıkıyorum (1000km) ve cc nin bana şart olduğu kanısındayım. Aracım 2002 comfort otomatik Z motor. Tesisatın var olup olmadığına sinyal kolunu söktüm ve baktım boşta herhangi bir soket göremedim. X120 soketinide bulamadım motorda. Sizden ricam bu işin ehli bir kişi varmı İZMİRde tavsiye edebileceğiniz?

icetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu an itibariyle 79 sayfayıda noktasına virgülüne kadar okumuş bulunmaktayım. Ethem beyin projesi benim işimi görecek gibi sanki. Parça siparişim gelir gelmez başlayacağım. Ayrıca izmirde olup bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar varsa yardımlarını geri çevirmem ☺☺

mylmzz31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hız Sabitleme

Cengiz Bey

Yeriniz Adananın neresinde gelip taktırmak isterim. Motorda o soketi buldum ama açamadım aracım 2003 astra g enjoy sizce tesisat var mıdır. Direksiyon üzerindeki plastiği söktüm ama soketide göremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

mylmzz31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüm yardım eden arkadaşlara özellikle mokia ya çok teşşekkür ederim.azmettim yaptım ve oldu benimde bir cruise controlüm var artık.op-com gerçekten kolay kullanıma sahip bir cihaz programladım oldu.yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara z16e motor sahipli ise yardımcı olurum.yerim amasya/merzifon
op-com cihazı da var bilginize.

Ahmet Bey yardımcı olur musunuz direksiyonun üzerindeki kapakları söktüm ama herhangi bir soket göremedim

hkn066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili arkadaşlar bugün itibari ile (20.12.15) opel astra g kasa 2005 model arabamda cruise controlü sayın MOKIA ( cengiz sert ) abimin sayesinde arabaya montajını yaptık :) hatta kullandık bile :)
ellerine sağlık sayın CENGİZ SERT abi