► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadaşlar aracım 2001 model edition sw manuel. z ile başlıyor motor numarak. hem sinyal kolundaki soket, hem debriyaj pedalının orda 3 lü soket, hemde 64 pinli sokette gerekli pinler dolu. :) sanırım çok şanslıyım. :)belki de bende göstergedeki ışıkta vardır. :)
benımde öyleydı ama tesısat ekleme yapıldı göstergede ışık yok edıtıonlarda ;)

emre12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Uploaded with ImageShack.us

elinde corsa/combo c için kol olan arkadaşlardan 3 ile 4 ucunu kullanarak direnç değerlerini paylaşabilecek olan var mı acaba.bende normal kol olduğundan sinyal ve far için kullanılanları ölçebildim.eğer yardımcı olabilecek varsa bu değerler ile kol harici butonlarla kontrol etmek istiyorum.

sadece 3 direnç için sinyal kolu değişiyor.

evet arkadaşlar bu direnç değerleri belli olur da bir örnek plaket hazırlarsak corsa - meriva - combo gurubunu 100 tl masraftan kurtarır biraz el becerisi ve sadece açtırma işlemi ile piyasayı cruse controllü araçlar ile doldururuz. hatta bu parçayı ticari üretimi bile sonuç verebilir combolarda debriyaj müşürüde var tak devreyi yüklet keyifle devam

direnç değerleri belli olsun biraz tırmalayıp el becerisi ile bir kişi yolu açar forumda paylaşırsa debriyaj müşürü soketten kablo çekim yeri ve üst kol tesisatı çekim yeri fotolu hazırladığımızda bu iş biter.

sadece 3 ve 4 ucu arasındaki butonlar ve boştaki konumun toplam 4 adet direnç değerleri birilerini tetikleyecektir elinde c.c. kolu olanlara duyurulur.

Son düzenleme:

roviss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ismailsu.com
...

Bizim yavru ceylan'a(astra-g 2001 comfort Z motor) takılır mı diye servise bıraktık, tesisatı kontrol ettiler ve olmaz dediler. Lakin komşu şehrin yetkili servisine de götüreceğim, pek tatmin olmuyorum. Bir arkadaşımız Comfort'a taktırdım, şu gerekti, maliyet şu oldu dese kalkıp halay çekeceğim :/ Ne bahtsız adamlarız yahu...

Laf açılmışken, şu Astra Cd kullanan arkadaşlara imreniyorum ha, nazarlık takıp da gezin, benden söylemesi :p

Son düzenleme:

emre12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece 3 direnç için sinyal kolu değişiyor.

evet arkadaşlar bu direnç değerleri belli olur da bir örnek plaket hazırlarsak corsa - meriva - combo gurubunu 100 tl masraftan kurtarır biraz el becerisi ve sadece açtırma işlemi ile piyasayı cruse controllü araçlar ile doldururuz. hatta bu parçayı ticari üretimi bile sonuç verebilir combolarda debriyaj müşürüde var tak devreyi yüklet keyifle devam

direnç değerleri belli olsun biraz tırmalayıp el becerisi ile bir kişi yolu açar forumda paylaşırsa debriyaj müşürü soketten kablo çekim yeri ve üst kol tesisatı çekim yeri fotolu hazırladığımızda bu iş biter.

sadece 3 ve 4 ucu arasındaki butonlar ve boştaki konumun toplam 4 adet direnç değerleri birilerini tetikleyecektir elinde c.c. kolu olanlara duyurulur.

konuyu farklı bir başlık altında takipetmek için farklı bir yerde açtım

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=63620

dionisus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2002 1.4 aracım için 20 liraya yan sanayi kol sipariş ettim. bizim usta 40 liraya takarım dedi, bakalım ne olacak. gel haftasonu geeeeeeeeeeeeeellllllllll :)