>> Astra G Aku Ve Amperaj Tavsiyesi Lutfen >>>

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
BENDEKİ AKÜ DE BU sorunsuz çalışıyor daha önce de söylemiştim sa. Ama benimkinin üzerindeki yapıştımalar logolar biraz farklı.

peki bu akünün üzerindeki tarih okuma işlemini yapabildin mi bende bir bakim. gerçi sorun çıkarmıyor ama.:good:
[/quote]

Teşekürler çıkartmalar bende de değişik. O temsili resim:)
Tarih nereden okunuyor.

xenon1001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengız kesınlıkle kalıtelı aku almanı onerırım ben gecen yaz kayserılı arkadaslar bılır feza aku aldım sıkıstım almam lazımdı aldım yolda kaldımda aldım almaz olaydım ıkı defa degıstırdıler uc defa sarja taktım olmuyor ıkı yıl garantısı var degıstırıyorlar ama benı mahvettı hep ıcınde bır korku var ya arabam calısmazsa dıye sımdı yolum duserse ıade etmeye calısacagım lanet olsun cok buyuk rezıllıgı var yolda kalmanın onun ıcın dıyecegımkı gıt mutlu yu al mutlu ol

Hocam valla o sana denk gelmiş. Ben arabamı 2007'de aldım üzerinde Feza Akü vardı 3 kıştır ha bitti ha biticek diye bekliyorum ama hala bir sorun çıkarmadı çok şükür heralde bu kışı da atlatcak gibi duruyo.Bakalım hayırlısı.
Ya bu tip elektronik hadiseler kısmet aslında, arkadaşım sıfır 2008 hyundai aldı garantisi 3 ay geçti aküsü mutlu olmasına rağmen cortladı.Öyle de var böyle de var..

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi araçlarımızın motorları aynı ben 2 yıl önce 72 amper aldım marş daha hızlı çeviriyor kışın araç için daha verimli.bu arada o ışığı dikkate alma sert bir çukura girmişsen eğer akünün plakaları kırılmış olabilir ya da akü ömrünü tamamlamış olabilir

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
Ya arkadşlar bu konunu tarihine baksanıza cengiz belki bu konu üzerine 2. aküyü değiştirmiştir hortlamış bu konu hoırtlatanda xenon1001