>> Astra G Aku Ve Amperaj Tavsiyesi Lutfen >>>

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akü allah rahmet eylesin kurtulacak gibi değil şarjla 10V çıkıyor. Brakınca 8.5V geri düşüyor yavaş yavaş.
Mutlu aküye ugradım 72 Takma dedi eleman
MUTLU 66 AH 140YTL .
TUDOR 60AH 100YTL
Teşekürler arkadaşlar.

cengız kesınlıkle kalıtelı aku almanı onerırım ben gecen yaz kayserılı arkadaslar bılır feza aku aldım sıkıstım almam lazımdı aldım yolda kaldımda aldım almaz olaydım ıkı defa degıstırdıler uc defa sarja taktım olmuyor ıkı yıl garantısı var degıstırıyorlar ama benı mahvettı hep ıcınde bır korku var ya arabam calısmazsa dıye sımdı yolum duserse ıade etmeye calısacagım lanet olsun cok buyuk rezıllıgı var yolda kalmanın onun ıcın dıyecegımkı gıt mutlu yu al mutlu ol

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bende 150A ŞARJ DİNAMOSU 72A MUTLU AKÜ var marş almasından tutun farlara klimaya kadar herşeyi olumlu oranda etkiliyor.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bıldıgım kadarı ıle yarım marşda alması lazım ama benımkı marş motorunu yakacak yıne calısmıyor

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin arabanın muhtemelen başka bir yerinde sorun vardır!!
:confused:

eyup baska aku takılca sorun gıderılıyor ben akuyu sarj etmesı ıcın elektrıkcıye bırakırken baska akusunu (mutlu) alıyorum takınca masallahı var

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyup baska aku takılca sorun gıderılıyor ben akuyu sarj etmesı ıcın elektrıkcıye bırakırken baska akusunu (mutlu) alıyorum takınca masallahı var

Üstat, sorun o haldeki aküden hiç uğraşma al 72A mutlu akü tak keyfine bak. yalnız akü almadan önce şarj dinamona baktır 72A aküye 100A Şarj dinamosu gerekli. Tahminim senin arabada 100A Şarj dinamosu olması lazım.
72A akü al.
:good:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Arkadaşlar 60AH Dephi aldım Mutlu dan daha kaliteli dediler.

Fiyat: 100-YTL

2_1.jpg

Son düzenleme:
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
70 amper inci akü al. alırken aküyü test ettir. kaç volt elktrik üretiyor, tüm hücreleri normal mi? hani şrınga benzeri bir şeyle suyunu çekip hücreler kontrol edliyor ya sakın onu yaptırmayı unutma yoksa aynı sorun devam edebilir.

ismailturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun

BENDEKİ AKÜ DE BU sorunsuz çalışıyor daha önce de söylemiştim sa. Ama benimkinin üzerindeki yapıştımalar logolar biraz farklı.

peki bu akünün üzerindeki tarih okuma işlemini yapabildin mi bende bir bakim. gerçi sorun çıkarmıyor ama.:good:
[/quote]

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimlerdeki ölçüm değerleri çok düşük 12 üstünde bişiler olması lazım