ASTRA G airbag KAPAGI nasıl Sökülüyor ?

06onur006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla parça yetkili servislerde airbag ile birlikte satılıyor yani ayrı satışı yok aynen çıkmacılarda airbagle birlikte veriyorlar kapağı tek başına satmıyorlar :(
airbagle birliktede olsa çıkmasının orjinalini bulursam alıcam değiştirdiğime pişmanım satmak istiyorum aracı her gören airbag açilmiş diyor

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
airbagle birliktede olsa çıkmasının orjinalini bulursam alıcam değiştirdiğime pişmanım satmak istiyorum aracı her gören airbag açilmiş diyor

yıldız sanayi sitesine yönlerdirmeme gerek bile kalmadan hemen WeSti555(Hakan abi)ye yönlendiriyorum seni bildiğin üzere Opel Garaj ın sahibi onda mevcut orjinal astra G airbag i hemde korna yerleri sıfır kadar iyi durumda

06onur006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıldız sanayi sitesine yönlerdirmeme gerek bile kalmadan hemen WeSti555(Hakan abi)ye yönlendiriyorum seni bildiğin üzere Opel Garaj ın sahibi onda mevcut orjinal astra G airbag i hemde korna yerleri sıfır kadar iyi durumda
fiyatı nedir? hakan abi burdaysa bir bilgi almamız mümkünmü ?

mustym35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sertte olsa değiştirmem lazım gerçekten çok ama çok kötü görünüyor. Sanırım şu an üzarindeki de yan sanayi olması lazım. sökerken airbag sorun çıkartır diye korktum sadece

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende aynı sorunu yaşadım yan saniyi taktılar ama çok pişman oldum araştırdım opel yetkili servis bana montajı dahil 115 tl fiyat verdi yani sadece kapak satılıyor yetkili serviste arkadaşım izmirdesin sanırım opel egemde montaj dahil 115 tl bilgin olsun ben taktıramadım şuan çıkma arıyorum ama bulamassam mecburen taktırıcam bilgin olsun

meroy1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyisi orjınal lını takın bu arada kapakların üstündeki opel logosuda varmı yenilerde yoksa eskisinimi takıyorlar yeni kapağa

mustym35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yan sanayiler de logosuz geliyor . Orjinalde mutlaka wardır sanırım ...