ASTRA G airbag KAPAGI nasıl Sökülüyor ?

mustym35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar astra g nin korna butanları yırtıldı . İnternetten siprariş edip değitirmek istiyorum nasıl söküldüğünü bilen varmı ??:confused:

banistercaq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa C nin ki airbag in arkasında 2 vida ile yapılıyor. Direksiyonunuzu 45 derece cevirip arkasında (sağ ve sol köşelerde) 2 vidayı arayın, büyük ihtimal aynı şekildedir çünkü. Daha sonra airbag i hafif dışarı çıkartıp butonları kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

06onur006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar astra g nin korna butanları yırtıldı . İnternetten siprariş edip değitirmek istiyorum nasıl söküldüğünü bilen varmı ??:confused:
kardeş o airbag kapaği benimde aynı şekilde oldu değiştirdim pişman oldum orjinal değilmiş airbaglar açilmiş sanıyorlar değişmesinden dolayı ve korna butonları çok sert kornaya basmakk için can çekişiyorum orijinalini bul yada bırak öyle kalsın

tiseduba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bantladım kötü bi görüntü ama yapacak başka bişey yok gibi...

kemalcardak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş o airbag kapaği benimde aynı şekilde oldu değiştirdim pişman oldum orjinal değilmiş airbaglar açilmiş sanıyorlar değişmesinden dolayı ve korna butonları çok sert kornaya basmakk için can çekişiyorum orijinalini bul yada bırak öyle kalsın
Arkadaş cok haklı bende değiştirdim pişman oldum

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz yine butonalrı değiştirip kurtuluyorsunuz bizim airbagi komple değiştirmemiz gerekiyor:(

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G ler corsa C ler gibi değil airbag in ön kapağının komple değişmesi gerekiyor yukarıda da söylenildiği gibi internette satılan 25TL likler çok kötü

06onur006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G ler corsa C ler gibi değil airbag in ön kapağının komple değişmesi gerekiyor yukarıda da söylenildiği gibi internette satılan 25TL likler çok kötü
kardeş ben netten felanda almadım parçacıdan 58tl ye almiştim vaktiyle neyse çıkmacılarda orjinaline bakıyorum bulursam alcam zaten nette bulamadım bunun orjinal fiyatı nedir bilginiz varmı ?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş ben netten felanda almadım parçacıdan 58tl ye almiştim vaktiyle neyse çıkmacılarda orjinaline bakıyorum bulursam alcam zaten nette bulamadım bunun orjinal fiyatı nedir bilginiz varmı ?

bildiğim kadarıyla parça yetkili servislerde airbag ile birlikte satılıyor yani ayrı satışı yok aynen çıkmacılarda airbagle birlikte veriyorlar kapağı tek başına satmıyorlar :(

kemalcardak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapak tek satılıyor, parcacılarda internette var ama orjinal olamadığında i berbat duruyor.Arabayı satarken alan insanlar sürekli airbagle patladımı diye soruyor.