Astra Fiyatları Düştü ?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Fiyatları Düştü ?!

o değil de şimdi bana yarın napmam gerektiginde akıl verebilecek var mı?
yani telefonda mı arıyım?
mekanı mı basıyım napıyım ?  :D

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astaa link' Alıntı:
uye yaptırdım onu mert ... nıkı nedır bılmıyorum

֜yeliğini gördüm Yasin abinin ama forumda hiç aktif değil.  :(

Bir ara çayını içmeye gidelim de forumda aktif olmasını söyleyelim abi.  :)

Profili burada...

yasin arkas

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

srd link' Alıntı:

bas ve parayı geri al :).. şaka bi yana ama bence geri vermeleri lazım !! tabi bu bana göre :) onlara göre farklı olabilir :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

srd link' Alıntı:

ևok kilit soru, ben olsam "çok da tıngilik" derdim sanırım, ben olmuşum hesap kitap zaten +/- 300-500 yüzünden mevcut beyinciğimi daha fazla zorlamam.

Ama "sen de öyle yap" diyemem, belki de paranı geri alabilirsin de sonuçta.

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yarın konuşalım bakalım tel.de gerekirse opelsizasla'dan adam toplar basarız  :D

lidercck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

srd link' Alıntı:
Bugün baktığım üzere astra fiyatları düşmüş. Ben aracın siparişi verdiğim vakit araç stok fiyatı indirimsiz 58.837 tl idi. Şu anda 57.519 olarak gözüküyor. Benim aracım özel sipariş olduğu için sipariş süresi boyunca zam gelir korkusuyla peşin aldım daha dogrusu sipariş verdigim tarihten 2 hafta sonra ödedim aracın bedelini. Ee şu anda aracın fiyatı düşmüş bu inanılmaz derecede canımı sıktı. Zaten geçenlerde Opel Balkan'dan şu an aldığım fiyata göre 200 tl daha uygun fiyat aldım ki telefondan bu da. Pazarlık yapılabilir demişti konuştuğum bayan. Nolucak şimdi bu durumda arada 1.300 lira daha fazla ödedim ve aracım daha gelmedi. Ne yapabilirim ? Umarım iade yaparlar çünkü aksi halde araç gelmeden bu olanlardan ötürü bir soğukluk geldi bana. Gerçekten de insanı üzüyor böyle şeylerin olması. Tavsiyelerinizi bekliyorum..
sizin alacaginiz aracin motor secenegi ve donanim paketi ne acaba ? internet sitesinde ayni rakamlar hala suan ?

lidercck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende gecen ay dizel astra aldim ama onun fiyatlarini bildigim icin ve dusus gormedigim icin sordum,,benzinli astra fiyatlarimdan haberin yok.ama hicbisekilde fiyat 5 bin tl de dusse aldiginiz fiyattan islem goreceksiniz...tabi bu 5bin tl artsada boyle :) buyuzden cok caninizi sikmayin derim nacizane bi tavsiye hayirli olsun simdiden

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lidercck link' Alıntı:
bende gecen ay dizel astra aldim ama onun fiyatlarini bildigim icin ve dusus gormedigim icin sordum,,benzinli astra fiyatlarimdan haberin yok.ama hicbisekilde fiyat 5 bin tl de dusse aldiginiz fiyattan islem goreceksiniz...tabi bu 5bin tl artsada boyle :) buyuzden cok caninizi sikmayin derim nacizane bi tavsiye hayirli olsun simdiden

teşekkür ederim napalım artık gene de bi şansımı deneyecegim. olmadı işin gılkını çıkarıp ne var ne yok isteyecegim  evill2

lidercck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla bende opel gercekte ismini verip desifre etmiyim ama gerizekali bi satis danismanin yuzunden sabah teline 1 saat sora cevap verdim diye kendi kafasina gore (bi onceki gunde bana danismadan hangi aracin islemine baslama fiyat alip bana soyle uyarsa sport aliyim dedim) kendi kafasina gore enjoy plus paketlisinden aldim :) ilk basta canimi sikmisti ama simdi arabayla daha rahat oynama (gorsel olarak) imkanim var diye cok kafama takmiyorum. hatta deri doseme falan yaptirmayi dusunuyorum vs. daha iyi oldu bi hayir varmis diyorum :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...