Astra F Kullanıcıları Buraya

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
bir de koltuk döşemeleri ve kapı döşemeleri farklı sanırım sizlerin. çok alakalı değil ama 98 model, 1.4 GL sedanların da beyazdan başka bir rengi yok diye bir bilgi okumuştum.

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
bugün tatil için memleket yollarına düştük. araçta benle beraber toplam 3 yetişkin ve tıka basa bagaj yükü vardı. kullandığım yol asfalt olmasına rağmen son derece virajlı ve rampalı bir yol. depoyu, görev yaptığım yerde doldurdum. 2.63'den gaz aldım. İçinde vardı ve toplamda 54 liralık gaz aldım. Şehir içinde bir 5 km yaptıktan sonra yola çıktım. toplamda 115 km yol yaptıktan sonra aygazdan tekrar gaz aldım ve 24 liralık gaz aldı (9 küsur litre.) aşağı yukarı 1 litreyle 13 km yapmış. biraz fazla gibi geldi bana ama yol ve yük durumuna göre normal. sonra düz kısma geçince zaten daha da azaldı yakıt tüketimi.

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
İkinci gaz aldığım yerde de litresi 2.65'ti. yol, her zaman kullandığım yol ama doğru dürüst bir ölçüm yapmıyordum uzun zamandır. genelde tek oluyordum araçta ve tabi ki az yük. rampalarda biraz bayıldı araç. gerçi, gayet normal 1.4, 60 beygir bir araba :)

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en kötü yanı avm otoprkından çıkarken yokuşta gaz yemiyo 2 de kökledim ama nedense gaz yemedi :(

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
devrini almadığı zaman 2. viteste yürümez bu arabalar :) rampada da zamanında çekmediğim zaman 2'ye yığılıyor maalesef. Sanırım bu hem beygir hem de torktan kaynaklı bir durum. Üstüne bir de LPG ile kullanıyoruz.

atom2013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar klima taktırmayı düşünüyorum 350 tl ye buldum çıkma. ne dersiniz?
araç 96 astra 1.6 16V GL

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Benim arabada LPG ile benzin arasında az da olsa performans farkı var. Bu da çoğunlukla klasik sistem LPG olmasından kaynaklı. ama bence arabalarımız, özelliklerine göre (motor hacmi, beygir vb.) yine de fena iş çıkartmıyorlar. :)

meseleci06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abooo Hakan Samsun damı Lpg 2.63.
Çok Pahalı yaa..Burda Akpet Lpg alıyorum ben 2.22,Aygaz 2.32

Çok Şükür Bugün Sağsalim Abanta Gittik Geldik.
Hesaplamalarımıza göre,Ankara'dan Aban'ta 200 Km yol,Klima bazen açık,Rampa yukarı fazla,
200 km. ye 44 TL Lpg yakmış..