Astra F Kullanıcıları Buraya

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle biz ailecek hep kendisine gideriz çok ta iyi ustadır normalde bi şirketin araçlarını tamir ediyo hafta sonu da bizi kırmayıp işlerimize bakıyo :bir:

meseleci06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sendeki Durum Başkaymış Kardeş,
Benim Bildiğim,Bizim F lerde,Sanayi de sadece Triger değişimine istiyolar 100 TL.

Sen Bedavaya Yaptırıyormuşsun :D

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Valla, iyiymiş. Yoksa normalde 40 liraya o trigeri sadece sökerler, geri de toplamazlar :)

arifpoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rot balans

arkadaşlar 1997 astra F 1,6 16V için rot balans ayarı yapılırken Astra F nin 5 ya da 6 tane çeişidi çıkıyor. station vagon. v.s.
acaba hangisine göre ayar yapılmalı bilginiz var mı

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün arabayı götürdüm deyişen parçalar hava fliltresi benzin filtresi yağ 10.000km lik triger kayişi buji ler deyişti fren ler temizlendi kapılara ayar yapıldı suyu na bakıldı benzin çok yakıyodu hortum da bi sorun varmış o da yapıldı hepsi 220 tl tuttu sizce nasıl ? arabanın sesi bile çıkmıyo çalıştığı anlaşılmıyo gaza dokunamıyorum bile :D bakalım yakıtta tasarruf olucak mı ?

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Bakımınız hayırlı olsun :)

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1997 astra F 1,6 16V için rot balans ayarı yapılırken Astra F nin 5 ya da 6 tane çeişidi çıkıyor. station vagon. v.s.
acaba hangisine göre ayar yapılmalı bilginiz var mı

Ben, dün bu mesajı cevaplamıştım ama yazdığım nereye gitti bilmiyorum :) bence sedan, station vagon, hatchback gibi seçenekler çıkıyorsa sedanı seçmek (tabi aracınız sedansa :) ) yeterli olur büyük ihtimalle. Motor kodu falan çıkmaz herhalde. Tech 2'de çıkıyor mesela bütün motor tiplerinin kodları. Ama rot balansta o kadar ayrıntıya gireceğini sanmam.