Astra F Kullanıcıları Buraya

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Hadi hayırlı olsun abi.Güle güle kullanman dileğiyle. Bekliyoruz resimlerini.

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim tamponlar boyalı aynalar boyasız :D bugün arabamı test ettim kızıcaklar biliyorum ama 170 yaptım banamısın demedi:dil: ama izalasyon elden geçse çok fena olur:D:D bide benim araba rutubette kaldı bi ara kışın kar yağmur vs vs derken bu arka sağ sol fitil altlarında paslar var daha doğrusu akmış ne yapabilirim :confused::(

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
benim arabam da aldıktan sonra ilk iki kış garajdaydı, sonraki ve bu kış da dışarıda geçirdi. tavanda ufak ufak paslanmalar, oksitlenmeler var. 7/8 noktada var. birkaç tane de çamurluk kenarlarında rastladım. ilk aldığımda da ufak tefek vardı. kaportacım onlara ufak rötüşlar atmıştı ama daha sağlıklı nasıl bir çözüm uygulanır ben de merak ediyorum.

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağ arka kapı arızalıydı kapanmıyordu oto kilit üzerine çalışan babamın yakın arkadaşı hemen halletti üniversal dı galiba ismi bilmiyorum :D 25 tl aldı sağolsun şimdi bi bakımı var sonra uzun yola çıkıcam kısmetse :D şu aynalarda katlansa çok fena olucak :)bu arabalar :D

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Aynaların katlanmaması çok mantıksız olmuş gerçekten. Hadi, elektirikli, ısıtmalı falan olsa eski teknolojiyle katlanabilir yapamamışlar diye düşünebilirdik belki :) ama o da yok. Benimkilerin birisi, ben arabayı almadan önce bu yüzden kırılmış.

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en azından ucuzu var aynaların :D adamlar ne araba yapmışsa kaç senedir hala beyenilen bi araç bu arada düşük hızda çok ekonomik oluyor sapancaya 70 tl ye gidip geldim:)

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
en azından ucuzu var aynaların :D adamlar ne araba yapmışsa kaç senedir hala beyenilen bi araç bu arada düşük hızda çok ekonomik oluyor sapancaya 70 tl ye gidip geldim:)

ekonomikler, ekonomikler maşallah diyelim :) bu arabalar, her ne kadar 14/15 yaşlarında olsalar da görüntü olarak bence de modern sayılabilecek bir görüntüleri var.

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel bi arabam var keşke babam 97-98 yılında gls alsaymış şimdi hiç araba bakmazdım kendisi bile itiraf etti ben bunların böyle olduğunu bilseydim en dolusunu alırdım diye :D:D