Astra F Kullanıcıları Buraya

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Unuttuk buraları yahu. Yaklaşık 1.5 sene oldu astradan ayrılalı. Gerçi pek özledim sayılmaz ama olsun :D

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Ben, değiştirirsem arabamı arıyacağım, özleyeceğim gibi geliyor bana. Gerçi, hararetin yükseklerde dolaşması gibi cinsliklerini çok özlemem herhalde ama yine de kendini aratacakmış gibi bir his var içimde.

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben, değiştirirsem arabamı arıyacağım, özleyeceğim gibi geliyor bana. Gerçi, hararetin yükseklerde dolaşması gibi cinsliklerini çok özlemem herhalde ama yine de kendini aratacakmış gibi bir his var içimde.

aynı durum bende atsam atamıyorum satsan satamıyorum :( corsa d alıcaktık son anda vazgeçtim.... zaten bu trafiğe 0km araba çıkartılmazz !!!!!

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Yıllar ilerledikçe elimizde kalacak korkusu da var tabi ama bu ülkede daha Renault 12'lere, 131'lere biniliyor. (gerçi onlara binilir de bizimkiler tercih edilmez :) ) sıfır araba, biraz bütçe işi. İkinci elde de temizini, uygununu düşürmek zor oluyor.

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ford bayisinde tanıdık bulduk fiesta için çok güzeel bi indirim yaptılar ama gene vicdanım elvermedi :D evde bana deli gözüyle bakıyolar :D

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni araç istiyorum açıkçası ama bütçe 30.000tl olunca hep corsa fiesta polo tarzı arabalar var benim boyum 1.85 bayide bindimde kafam tavana deydi :D arabada rahat olucaksın abi arabamdan memnunum ben :D

meseleci06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi, benim de siyah ayrı bir hoşuma gidiyor. Hatta bugün lastiklerle beraber tamponları da parlattım :) gerçi artık iyice matlaşmışlar ama yine de güzel oluyorlar parlatınca. Beyaza boyatabilirsin de abi tamponları. hatta sökmüşken sis farı da düşünebilirsin. bir de tamponları beyaz yapınca aynaları da yapmak lazım.

Bugün Ostimden Çıkma temiz Sis Farlı ön tamponu aldım.
Yarın da ön ve arka tamponu beyaza boyatıyorum.
Bide aynaları beyaz yaptık mı harika olacak.
İki gün önce de Teyp 4 Hoporlerleri değiştirdim.

3 eksiği kaldı,
Önlere Angel Far,Arka Stoplara da Şeffaf Siyah Farlar,Taban döşemesini de yenileyeceğim tamamdır..Son halinin Resimlerini yüklerim.

Arka Stoplar şu,

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...-1998-sonar-siyah-seffaf-stop-121803965/detay