Astra Classic HB Fiyatları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Classic HB Fiyatları

joseph33 link' Alıntı:
Sanırım astra classic sahipleri bu siteyi keşfetmedi. Ben başlayayım o zaman.

Opel astra classic HB essentia konfor paket 1.3 cdti düz şimşek gri aracı 35000 liraya aldım(karter koruma+özel plaka). Ocak 10-15 arası teslim alacam inşallah.
hoşgeldiniz sn joseph33
keyifli forumlar...

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
Sizin durumunuza benzer bir durumda Sn. Daskinoglu da kalmıştı. Hatta kendisi motor seçeneğini bile değiştirmek durumunda kalmıştı ama şimdi sanırım gayet memnun dizelden :)
:) donanım sport + afl + cd500 den cosmoya,
motor 1.4 t dan 1.3cdti ya
renk önce metro mavi,sonra teknik gri sonra da beyaza döndü bende:D

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlk defa sıfır araç alacak olunca sözleşme imzaladım ama başıma böyle birşey geleceği hiç aklıma gelmedi (acemilik) sonra dedim yan çizdiklerinde sözleşme imzalamıştım malesef onu veremeyiz bir bağlayıcılığı yok zaten deyip işin içinden çıktılar. çok pişkinlerdi opel türkiyede en az bayi kadar ilgisiz çıktı biz karışmayız deyip sıyrıldılar bir görüştüğüm müşteri temsilcine bir daha ulaşamadım. en son arzu hanım die biri aradı dediği bundan sonra bir sorununuz olursa ben bizzat ilgilenecem dedim sütten ağzım yandı  hangi konuda ilgilenecen satış sonrası ne olursa dedi gülermsin ağlarmsın.
bu arada yeni zamdan sonra kaç isterler bilmem en 38500 gibi bir fiyat olur diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...