Astra Classic HB Fiyatları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım astra classic sahipleri bu siteyi keşfetmedi. Ben başlayayım o zaman.

Opel astra classic HB essentia konfor paket 1.3 cdti düz şimşek gri aracı 35000 liraya aldım(karter koruma+özel plaka). Ocak 10-15 arası teslim alacam inşallah.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Classic HB Fiyatları

teşekkürler paylaşım için, hayırlısı olsun şimdiden
Kazasız belasız sürüşler

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar dün maraş opel bayi(sarpel) aradı. şimşek gri araç için uğraştıklarını ama hala bir sonuç elde edemediklerini bu nedenle önümüzdeki hafta bayiye gelecek siyah, beyaz ve gri tonlarından birini seçmek isteyip istemediğimi sordu. bende sözleşmenin üstünden 2 aya yakın zaman geçtiğini bu sürede araç yapılıp geldiğini nasıl olurda standard donanımlı ve tutulan bir rengin bulunamadığını sordum.opel merkez ankara istanbuldaki büyük bayilere gönderiyor dedi satış temsilcisi bende dedim mail atacam bu nedenle opel merkeze haberiniz olsun atın hocam dediler. bilmiyorum ne yapacam kararsız kaldım. büyük ihtimalle o kadar zaman boşuna beklemiş olarak bir renk seçecem(o da ayrı sorun ben gri tonlarını istiyorum yada beyaz eşim siyah) bu cumaya kadar merkezden haber gelmezse... walll

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence içinize sinen ve sonradan keşke demeyeceğiniz bir renk seçseniz
daha iyi olur gibime geliyor
çünkü baya miktar bir para veriyorsunuz ve karşılığında sizi mutlu eden bir renk seçmek önemli
ben de başta siyah düşünüyordum ama önce beyaz geleceğiniz söylediler
siyah bir ay sonra gelecek dendi tercihimi beyazdan yana kullandım ve gayet de memnunum şu an.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Sizin durumunuza benzer bir durumda Sn. Daskinoglu da kalmıştı. Hatta kendisi motor seçeneğini bile değiştirmek durumunda kalmıştı ama şimdi sanırım gayet memnun dizelden :)

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar 27 kasımda sözleşme yaptığım maraş sarpel bayii opel astra classic dizel düz vites aracı anlaştığımız 35000 tl ye veremiceklerini söylediler. 37250 yapalım size dediler bee dedim 2 aydır neden bekledim madem dedim bu kadar fark verecek olsam işte yanlışlık olmuş kusura bakmayın deyip gönderdiler. opel müşteri ilişkilerinden 2 kez aramama rağmen tüm söylediklerini söylememiş gibi olmaz biz karışmayız bayi ile halledin dediler. bayi zaten satış elemanının hatası özür dileriz deyip geçiştirdiler.ve elimden birşey gelmemesine çok sinirlendim neyse opel kısmet değilmiş artık yine burdan ben paylaşımlarınızı takip ederim zevkle...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

üzüldüm açıkçası
hocam başka bayileri de araştırdınız mı fiyat konusunda?
belki istediğiniz fiyata veren bayiler vardır?

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hakan hocam geliş fiyatı 37250 ye verelim dediler ama şubat 15 teslim tatilde napacam bakalım... yakın illerde elinde araç olan bayiler 38den aşağı inmiyor walll

cruze verelim diyorlar lpgli donanım olarak araba güzel ama bilmediğim araba aklımda olmayınca soğuk bakıyorum.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence bütün şikayet sitelerine yazın bu durumu...

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

joseph33 link' Alıntı:
Arkadaşlar 27 kasımda sözleşme yaptığım maraş sarpel bayii opel astra classic dizel düz vites aracı anlaştığımız 35000 tl ye veremiceklerini söylediler. 37250 yapalım size dediler bee dedim 2 aydır neden bekledim madem dedim bu kadar fark verecek olsam işte yanlışlık olmuş kusura bakmayın deyip gönderdiler. opel müşteri ilişkilerinden 2 kez aramama rağmen tüm söylediklerini söylememiş gibi olmaz biz karışmayız bayi ile halledin dediler. bayi zaten satış elemanının hatası özür dileriz deyip geçiştirdiler.ve elimden birşey gelmemesine çok sinirlendim neyse opel kısmet değilmiş artık yine burdan ben paylaşımlarınızı takip ederim zevkle...

ön sözleşme yapmamışmıydınız? dava açabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...