Astra alsam mı beklesem mi?

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostlar aracıma 28 binden talip var,bayiden 1.6 dizel enjoy 63.500,1.6 dizel sport 67 bin TL fiyat aldım.sport 1.4 ise 57 binden bırakıyorlar.sizde aracı satıp Astra j'ye geçeyim mi?yoksa sene sonuna doğru yeni kasa Astra gelecek diyorlar bekleyelim mi?bu arada gönlüm benzinliden yana zaten mazot olmuş 4 lira.

Aracım Astra h 1.6 enjoy twinport benzin LPG

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Astra K 2016 sonu yada 2017 başında gelir.

Dolayısıyla o kadar meblağ verip 1 sene sonra eski kasa muamelesi görmesi hoş değil. Ya 1 sene daha bekleyin yeni kasaya kadar ya da farklı markaların aynı sınıf yeni kasa modellerine bakın bence.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam yeni yenidir diyip j alirdim nede olsa sifir aldigin arabayi bir yil kullandiktan sonra bile kâr edip satabiliyorsun :) hem K kasa corsa E nin buyugu olacak , yani o kadar da hos degil :/

tamer52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence i30 düşünülebilir daha yeni makyaj yapıldı yeni kasa gelmesi uzun sürebilir

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ne olursa olsun dizel araç alırdım ben şahsen. İstediği kadar mazot fiyatları artsın ama her zaman benzinden daha az yakacak o kesin.

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel farkı 10.000 TL. senede 20000 kullansan farkı 2-2.5 senede amorti edersin. 1.4 turbo aracın keyfi varken dizel traktöre binmem ben ki bu benim fikrim. sizin kullanım durumunuzu bilmiyorum. yeni astra eğer corsanın büyüğü olacaksa J kasa daha çok prim yapar . corsayı trafikte görünce istemsizce bi gülme geliyo...

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel farkı 10.000 TL. senede 20000 kullansan farkı 2-2.5 senede amorti edersin. 1.4 turbo aracın keyfi varken dizel traktöre binmem ben ki bu benim fikrim. sizin kullanım durumunuzu bilmiyorum. yeni astra eğer corsanın büyüğü olacaksa J kasa daha çok prim yapar . corsayı trafikte görünce istemsizce bi gülme geliyo...

Evet gerçekten 10 bin TL fark var.ama sport benzinli yerine enjoy dizel alırsam 5-6 bin TL fark olur.bu arada yeni motor çok sessiz ve gürültüsüz.benzinli alsam Aklım cosmo da kalacak.o da 64 civarı.bayi de yeni kasayı doğruladı bekleyelim bakalım.zaten Yakıt yükseliyor boyuna en azından şimdi LPG ile kullanıyorum.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kim ne derse desin 8.7 lt dizel araç için uçurum . hele birde 1.6 dizelse.
patronda otomatiği vardı 8.8 lt gösteriyordu. manueli bir abimizde var. 8.5 lt gösteriyordu i30. ...