Astra 1.6 115 HP mi? 1.4 140 HP mi?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
1,4 turbo al yenı motor wv de hızlanmasını gördum şahane 1,4 turbo :)

asastra83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yardımlarınız için teşekkür ederim,
Almayı düşündüğüm yeni kasa astra hb. Satış temsilcisine de sordum o da fazla tatmin edici bir cevap vermedi.
Zaten yakıt açısından iki seçenek de birbirine çok yakın. 1.4 motor biraz daha az yakıyor.
İstanbul'da yaşayanlar bilirler, hani haramiderede bir yokuş vardır. Düşük motorla kastıra kastıra zor çıkarsın:) orda beni yarı yolda bırakmasın yeter:)
140 beygirle turbo 1.4 motor daha iyi gibi duruyor sanki.

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
eğer verilen fiyatlar enjoy plus paket içinse, çokta iyi fiyata benzemiyor. aralık ayında neredeyse liste fiyatından 4 bin tl gibi indirimler oldu. bu arada benim tercihimde 1.4 140 hp olurdu. hayırlısı olsun.

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Turbo diyorumforuma bak turbosuz yok yada ben görmedim düz alanını

asastra83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer verilen fiyatlar enjoy plus paket içinse, çokta iyi fiyata benzemiyor. aralık ayında neredeyse liste fiyatından 4 bin tl gibi indirimler oldu. bu arada benim tercihimde 1.4 140 hp olurdu. hayırlısı olsun.

Doğru söylüyorsun, Aralık ayını kaçırdık malesef. çok daha düşük fiyatlara alabilirdik. Bu yazdıklarım da söylediğin gibi enjoy plus paket fiyatları. sadece enjoy olanları listeden çıkartmışlar zaten.

Herkesin ortak kanısı 1.4 140 beygir olanın diğerine göre daha seri ve performanslı olacağı yönünde. ben de büyük ihtimal turboda karar kılacağım gibi.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem gitmiyor hem yakıyor.:)

Yanlış anlaşılmasın.Ben almam yani. Alana saygı duyarım, atmosferik seviyordur yada lpg seviyordur ama ben sevmiyorum.:)

Gitmiyor diyorsunuz ama sizde de 1.3 var? Ayrıca şu an astra h hb 1.6 sahibiyim, araç gayet de iyi gidiyor, emin olun üzmüyor sizi. Benzinli bir araca göre yakıtı da gayet makul, bu depomda devirli kullanmama rağmen 8.6 ortalamam var. Lütfen bilmeden insanları yönlendirmeyiniz.

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gitmiyor diyorsunuz ama sizde de 1.3 var? Ayrıca şu an astra h hb 1.6 sahibiyim, araç gayet de iyi gidiyor, emin olun üzmüyor sizi. Benzinli bir araca göre yakıtı da gayet makul, bu depomda devirli kullanmama rağmen 8.6 ortalamam var. Lütfen bilmeden insanları yönlendirmeyiniz.

Sizde Astra H var sanırım astra h de normal hantan degıl 1.6 115lik ama astra j de 1.4 140 hp ye gore bıraz hantal kalıyor cunku astra j astra h den daha agır bu yuzden hantal dıyorlar aslında hantal degılde 1.4 e gore hantal dıyorlar ayrıca astra h lerde seri 115 likler