artık bıktırdı

kadirizm2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada olsaydın sökmende yardımcı olabilirdim ama bu işten çok anlamıyorsanız deneyimli birinin yardımı olmadan sökmeyin derim. bahsedildiği gibi carbon cleen yaptırın

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rolantı duzensızlıgı konusu

tsk ederım arkadaslar tum sorunlar cozuldu egr ve gaz kelebegı rolantı ayarlayıcısı temızlendı ancak aracın rolantısı gene duzelmedı calısıtırıyorsun arac 3000 devıre cıkıyor ara sıra yola cıkıyorsun stop edıyor yani hareket halınde araba sapııtıyor neden işte cozum..
bır de gordukkı ecudan motora gelen ana soket var ıkı parca gecmeli emme manıfoldu yanında gevsemıs aklınızda bulunsun araba kontakla fan musuru calıstırıyorsa hararet yapmıs gıbı ana soket baglantısı cıkmıs demekmıs bu bır sınyalmiş opelde
cok sukur aslan tekrar kukredı hıc bır sorun kalmadı hersey tekrar normale dondü bu gun cektıgım resımlerıde ekleyeyeım bari

Ekli dosyalar

• Fotoğraf038.jpg
    Fotoğraf038.jpg
    88.8 KB · Görüntüleme: 42
  • Fotoğraf040.jpg
    Fotoğraf040.jpg
    94.4 KB · Görüntüleme: 35
  • k.jpg
    k.jpg
    94.4 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:

skaterext

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir sn bir sn. yoksa şimdiye kada ryazdıklarımın hepsi bumu acebe. sabah arabay bindigimde kontagı actıgımda cikle cekili gibi calısıyor bekliyorum. 10 dk 15 dk sonra kapanıyor normale dnuyor . bahsettiginiz bumu acaba. ya ben daha servise goturemedım. malum goturmeden once cebe 500-600 koymak laızm yoksa aracı orda bırakıp gelmiyelim.