Arka Sisleri Parklara Bağlama.

thskt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herhangi bi elektrikçiye git 15 dk da yapar sana.

MCakir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genel olarak ifade etmek gerekirse; araçlara zaman içerisinde ilave edilen ekipmanlar belirli araştırmaların ürünü olup, donanıma eklemek için üzerinde uzun süre çalışılmış ekipmanlardır, bu nedenle belirli şartlar oluşunca aktif hale getirilmelidir. Yoksa güzel oluyor, hoş gözüküyor diye gece gündüz, yerli yersiz sis lambaları ile dolaşmak hem yanlış hem de suçtur. Diğer yandan arka taraf için bir tane sis lambası yeterli görülmüştür, ama bizler tek şık durmuyor diye bir tane de oraya ilave ediyoruz. Bazen akşamları kırmızı ışıkta beklerken bu tür apaçilere denk geliyorum, sis lambası rahatsız ettiği durumlarda ben de uzunları açıyorum, o sis lambasını kapatana kadarda kısalara geçmiyorum. Bazısı durumu fark edip kapatıyor, bazıları da apaçiliğe devam ediyor. Bence bu tür şeyler hoş olmuyor.

+1000

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ön parklarla arka sislerin aynı anda çalışması ne bakımdan sıkıntı olur? Arka sisleri stoplara nasıl bağlayabiliriz?

thskt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resim olarak şimdilik bu denk geldi. Aklıma direk arkadan çekmek gelmedi arkadaşlar. En azından mantık görünsün :)
picture.php

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arka sislerim yanmıyorr..kumanda düğmesinden basamıyorum..önler yanıyor gösterge ekranında işareti çıkıyorr..ama arkaları yakamıyorum düğmeye basılmıyorr..neden acaba_? bi fikriniz var mı_?

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
benim arka sislerim yanmıyorr..kumanda düğmesinden basamıyorum..önler yanıyor gösterge ekranında işareti çıkıyorr..ama arkaları yakamıyorum düğmeye basılmıyorr..neden acaba_? bi fikriniz var mı_?

Aktif değildir arka sisleriniz

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arkadaşın dediği işi 20 dk yaptım .En yakın zamanda resimlerini ve yapılışını anlatacağım.

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte resmi arkadaşlar

Uploaded with ImageShack.us
foto063f.jpg

thskt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım çok güzel olmuş. güle güle kullan. sende de sisleri açınca yine sisler yanıyor mu. bendeki hem sis hem park olarak kullanılabiliyor.

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım çok güzel olmuş. güle güle kullan. sende de sisleri açınca yine sisler yanıyor mu. bendeki hem sis hem park olarak kullanılabiliyor.

Aynen öyle.Yalnız ben sisleri açınca sadece soldaki sis devreye giriyor.Sağdaki sadece park olarak kalıyor.