Arka Sisleri Parklara Bağlama.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Satırlarım zaten gereksiz yere sis lambalarını yakanlara.

dolphin mans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Satırlarım zaten gereksiz yere sis lambalarını yakanlara.
savaş abi sana katılmamak mümkün değil sana. ben bunu bizzat yaşıyorum. trafikte görevim gereği bu araçlarla sık sık karşılaşıyorum. sürücüyü uyarıyorum ama yine aynı devam yakıyor sisleri. ama aracı durdurduğum zaman elimdeki feneri sürücüye tutuyorum ve diyorumki bu ışıktan rahatsız oldun mu? sürücü tabiki nasıl olmam diyor bi sinirli ifade ile bende diyorum aynen senin sis farından bende rahatsız oluyorum o zaman ne yapacaksın deyince özür dileyip hemen kapatıyor ... dediğiniz gibi gerekli donanımlan sadece gerektiği zaman kullanılmalı, süs diye veya hoş olduğu için değil. belki birine rahatsızlık verip kaza yapmasına bile neden olabilir.sonuçlarını düşünerek hareket edelim. lütfen biraz dikkat......

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş arka sisleri açık olan vatandaşın arkasından yakıyom uzunları kusura bakma ama .. beni rahatsız ediyor gerçekten hem görsel olarak hemde fren mesafesi devamlı tedirginlikte oluyor. sanki hep frene basılıymış gibi geliyor.

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş arka sisleri açık olan vatandaşın arkasından yakıyom uzunları kusura bakma ama .. beni rahatsız ediyor gerçekten hem görsel olarak hemde fren mesafesi devamlı tedirginlikte oluyor. sanki hep frene basılıymış gibi geliyor.
Katılıyorum, aynı duruma benim de düştüğüm oluyor...

survivor

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsteyen sis lambalarını yaksın, şehir içinde sisleri ve uzunları beraber yaksın. Yetmezse araç tavanına projektör,içine neon ışıkları taksın. Dahada olmazsa jantlara, farlara led, araç içine disko topu, tamponlarada lcd ekran taksın. Kafayada yanıp sönen ışıklı şapka giysin.
Yoksa apaçiler nasıl belli olacakki.

thskt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen hepinize katılıyorum. bende başka bi konu da belirtilen bu rahatsızlıkları göz önüne alarak sis kullanmaktansa sisleri normal park lambası gibi yaparım hem kimse rahatsız olmaz diye düşündüm. hem benim istediğim oldu hem de diğerleri rahatsız olmamış oldu. fotoları ekleyince daha iyi anlayacağınızı umuyorum.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen bi doğanslx geri vites ısığını firene bağlatmış hemde yanıp sönüyo basınca.Allah ım sayıyla mı yaratıyosun bu gerizekalıları...

arkadaşın yaptığı uygulama olabilir ama sorun olmaz bence.resimleri de görmek isteriz :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Güzel oluyor, güzel duruyor diye arka sis lambalarını pırıl pırıl havalarda yakanlara inanın gülüyorum. Neye göre güzel, kime göre güzel???????? Sanki giderken aracın arkasını mı görüyorsunda güzel olduğuna inanıyorsun? Adı üzerinde sis lambası, demekki bu tür eklentiler siste kullanılacak. Hele bazıları yağmurlu havalarda bile kullanıyor (sanki yağmur farı :)). E be kardeşim geceleri yağışlı havalarda zaten görüntü zorlaşıyor, bir de aracının arka sislerini açmanın manası ne ki? Arkandan gelen sürücünün görüşünü zorlaştırırsan o da gelip sana çarpabilir, yani bu tür sorumsuz sürücüler aslında bindikleri dalı da kesmiş oluyorlar.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
geçen bi doğanslx geri vites ısığını firene bağlatmış hemde yanıp sönüyo basınca.Allah ım sayıyla mı yaratıyosun bu gerizekalıları...

arkadaşın yaptığı uygulama olabilir ama sorun olmaz bence.resimleri de görmek isteriz :)

Piyasada böyle dolaşan bir Opel İnsignia amma komik olur ama. Tıpkı kıroyum ama para bende misali :).

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gördüm

foto0551.jpg
geçen bende birinde gördüm.ibrahim sukut arkadaşın dediğini.normal zamanda sadece park yanınca sorun olmaz herhalde.bide şunu soracağım .resimde ki yere sis lambası yok.sadece solda var.bunu sağ tarafa yapmak için delip sol taraftan kablo mu çekmek lazım bilgisi olanlardan yardım bekliyorum