arka cam otomatiği bozulduuu

tiseduba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm astra aracımın sag arka cam otomatiği bozuldu dırttt diye ses geliyor... asagıya iniyor fakat yukarı cıkmıyor... sizce bana ne kadara mal olur_?

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muhtemel olarak halatı atmıştır. fazla tutmaz. bi halat, bi sargı tekeri, bi de kırıldı ise camı tutan plastik parça, işçilik = 100 tl yi bulur veya geçer..

ama ben muhtemel tüm parçaları yazdım. bunlar arasından sağlam çıkanda olabilir. en pahalısıda sargı tekeri...

A

ast_özgür

Bilgi Girilmemiş
yok yaf cam krikosunda sorun olmalı bendede olduyduu bendede durduk yere aşağı düşüyordu :):):) serviis 300 lira dedi şehir dışına çıkmıştım şans eseri bir yerde denk geldi 50 liraya deyiştirdim

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yaf cam krikosunda sorun olmalı bendede olduyduu bendede durduk yere aşağı düşüyordu :):):) serviis 300 lira dedi şehir dışına çıkmıştım şans eseri bir yerde denk geldi 50 liraya deyiştirdim
tamam işte. benim bu saydıklarımda cam krikosunu parçaları :)

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka camlar tam açılmadığı için bunu bilmeyen misafirler aşağı düğmesine devamlı basıyorlar ve bu yüzden cam kaldırma mekanizmasındaki plastik parça kırılıyor bu yüzden çocuk kilidini devreye almak mantıklı açılması gerekiyorsa kendiniz şöför mahallinden açıp kapatın

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
muhtemel olarak halatı atmıştır. fazla tutmaz. bi halat, bi sargı tekeri, bi de kırıldı ise camı tutan plastik parça, işçilik = 100 tl yi bulur veya geçer..

ama ben muhtemel tüm parçaları yazdım. bunlar arasından sağlam çıkanda olabilir. en pahalısıda sargı tekeri...

muhtemel sebep. halat hasar görüyor. denemelerine devam edersen başka parçalara da zarar verirsin. sanayide 40 tlye yaptırmıştım