Aralık Ayı Otomobili...

Aralık Ayı Otomobili...

• OpelTeam - Corsa D 5k

Oy: 32 24.8%
  • Batucan T. - Corsa D 3k Sport

Oy: 97 75.2%

• Kullanılan toplam oy
    129
  • Anket kapatılmış .

umit1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.daskuza.com
kırmızı yakıyor :)

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karar vermesi gerçekten zor oldu...Bir yanda 5 kapılı Corsalar arasından sıyrılan,ve genelde alışık olmadığımız sıradan görüntüyü yıkan,hoş bodykitli,108 hp bir Corsa , diğer yandan ilk bakışta fotoğraf kalitesi ile ve rengiyle insanı kendine çeken kıpkırmızı bir Sport.

İki araçta da emek var,Mustafa abi'nin aracı yolda gördüğümde arkadan çok değişik gelmişti..Ayrıca 5 kapı bir Corsa'ya standart binmediği için de tebrik etmek lazım.."Keşke" dedirten tek eksiği bana göre jantları..Ki onlar da "hayır,olamaz!" denecek türden değil,idare ediyor.

Batucan'ın araç zaten sport oldugu için önde koşuyor gibi görünüyordu beynimde...Ancak biraz alıcı gözle bakınca,kırmızının cazibesinden kurtulup aracın aslında standart bir corsadan çok da farklı olmadığını görebiliyordum..Beyaz Lenso jantlar çok canlı dursa da,birşeylerin yanlış olduğu izlenimini uyandırdı bende..Araç yüksek duruyor,belki ondandır,veya bodykit eksiğinden mi bilemiyorum..Arkadan çekilmiş fotoğrafta her ne kadar kusursuz dursa da, bu ayki oyum 5 kapıdan yana :)

İki aracın sahibine de tebrikler ve başarılar..Kazasız belasız sürüşler dilerim..

bu kadar güzel bir açıklama yapılabilirdi ancak..sonsuz katılıyorum :) oyum 5 kapıdan yana..

V.M.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kırmızı 3k olduğundan göze daha hoş geliyor fakat diğer arkadaş daha çok emek vermiş aracına. ve kişisel olarak algılanmasını istemem ama 34'e +1 ;)

TaZzMaNiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 araçta iyi ama kırmızı canlı maşallah allah kaza bela vermesin

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adil bir anket olmamış..

3d corsa direk avantajlı başlıyor. Standartlarını karşılaştırdığımızda bile 3 kapılı boy boy önde.

Bu kriteri göz önüne alarak opelteam'e veriyorum oyumu. Body kiti, ciğeri ve 4 kapılı olmasına rağmen ilgilimi çekebildiği için.

Daha adil anketler dileğiyle..

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
anketin adil olup olmadığı ile uğraşmayı keselim artık... defalarca açıkladık bunları.. kim ankete katılmak istiyorsa bize ulaşıyor biz de içlerinde birbirine en yakın 2 ve/veya daha fazla aracı ankete alıyoruz.. bu ay da bu 2 araç seçilmiştir...

adil olmamış yok biri turbo motorlu zaten vs vs bunları geçin artık...

ayrıca bana kalırsa anket güzel, geçen aylarda da GTC ile astra H Hb karşılaştırmadaydı... aracınız güzel ise GTC ye kafa tutabiliyorsunuz bunu herkes gördü sanırım o ankette... bu ay da aynı konu corsa d ler için geçerli... donanımlı bodykitli ve chipli bir 5k ile soft modlu bir sport...

katılımcılara tekrar başarılar...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa 3k da , bır tek jant ve dıfuzor kaplama var galıba. baska bırsey goremedım ama oyumu ona verdım. sonucta daha guzel duruyor. 5k nın fiber parçaları basıt durmuş stock ve yaylı olsa daha ıyı olurmuş

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
corsa 3k da , bır tek jant ve dıfuzor kaplama var galıba. baska bırsey goremedım ama oyumu ona verdım. sonucta daha guzel duruyor. 5k nın fiber parçaları basıt durmuş stock ve yaylı olsa daha ıyı olurmuş
onlar dışında spoiler, opc sinayl çerçevesi, cam filmi ve yay var...

hatta şu anda irmscher panjurda var :)

oy veren herkese teşekkürler inşallah tam olarak aracı bitirdiğimde bir daha katılcam :)